Wielka radość w rodzinie Królikowskich trwa w najlepsze! Wczoraj odbył się już drugi ślub, zatem rodzina ma powody do świętowania. Tym razem na ślubnym kobiercu stanęła młodsza siostra Antka, Julia. Wiadomo, gdzie odbyło się wesele. To prawdziwie bajkowe miejsce! Robi wrażenie!

Rodzina Królikowskich od dawna pozostaje w kręgu ogromnego zainteresowania zarówno ze strony mediów, jak i ich fanów. Mimo iż zarówno nieżyjący już Paweł Królikowski czy inni członkowie rodziny wybrali aktorstwo jako swój zawód, zawsze pokazywali, że to rodzina znajduje się u nich na pierwszym miejscu – to dlatego zaskarbili sobie tysiące fanów.

Kolejny powód do radości!

Niedawno sakramentalne “tak” powiedzieli sobie Antek Królikowski oraz Joanna Opozda, wczoraj zaś to ważne wydarzenie w życiu przeżywała młodsza siostra Antka, Julia.

22-letnia Julia, która również zaczęła zajmować się aktorstwem, podobnie jak jej brat i rodzice wczoraj, 11 września stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za 33-letniego Jakuba Piotra Nowaka, który zajmuje się lekkoatletyką.

Jak donoszą media, ślub odbył się w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie, zaś wesele w oddalonej o zaledwie 18 km od stolicy Przystani Zbójna Góra. To malownicze miejsce znajduje się w samym środku lasu, gdzie jest cicho i spokojnie.

Impreza odbywała się pod zadaszonym namiotem, zatem nietrudno się domyślić, że było bardzo klimatycznie!