Najnowsze fotografie opublikowane w mediach społecznościowych córki Natalii Kukulskiej robią szał w sieci. Nastolatka pokazała fanom swoją fenomenalną przemianę. To prawdziwa metamorfoza! Nastolatka coraz bardziej przypomina mamę. Fani nie kryją zachwytu. Co takiego zmieniła w swoim wyglądzie młoda kobieta?

Natalia Kukulska to bez cienia wątpliwości jedna z najwybitniejszych artystek polskich, która swój niebywały talent odziedziczyła po mamie, równie znanej w kraju – Annie Jantar. Dzięki temu Natalia Kukulska zadebiutowała na scenie już jako dziecko, a potem jej kariera tylko nabierała tempa i trwa po dziś dzień.

Artystka przez wszystkie lata swojej kariery zdobyła całe mnóstwo nagród i wyróżnień, co wyraźnie wskazuje na wysoki poziom jej umiejętności.

Prywatnie związana jest z Michałem Dąbrówką, z którym doczekała się trzech pociech. Jedna z nich, szesnastoletnia Anna robi w sieci prawdziwą furorę!

Fenomenalna metamorfoza!

Fani od dawna śledzą losy córki wokalistki – nic dziwnego, gdyż wraz z jej dojrzewaniem szukają podobieństwa do matki, a także wyczekują jej decyzji odnośnie planów zawodowych.

Nastolatka ostatnio zmieniła kolor włosów na jaśniejszy, a fani oszaleli! Jednogłośnie przyznali, że dziewczyna jest uderzająco podobna do mamy. Czy to prawda?