Anja Rubik jest znaną na całym świecie supermodelką. Kobieta mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie układa sobie życie u boku ukochanego. Nie zdradziła jeszcze jednak, kim jest tajemniczy mężczyzna.

Kreacja Anji Rubik na festiwalu w Cannes zrobiła furorę

Anja Rubik urodziła się w Rzeszowie w 1983 roku. Już w 1998 zadebiutowała na wybiegu w paryskim tygodniu mody. Krótko po tym przeprowadziła się do Paryża i uczyła się w brytyjskim liceum.

Polska supermodelka wystąpiła w kampaniach reklamowych wielu znanych marek, takich jak: Dior, Versace, Valentino, Chanel, Ralph Lauren, Gucci, czy Dolce & Gabbana.

Portal models.com umieścił Anją Rubik w 2021 roku w rankingu Supers u boku najlepszych modelek na świecie. Polka skupia się również na pomocy społecznej. W 2018 roku założyła fundację SEXED.PL, która upowszechniania edukację seksualną w Polsce.

Modelka prezentowała się fantastycznie

W ostatnim czasie supermodelka nie pokazywała się zbyt często publicznie. Na szczęście Anja Rubik wróciła na salony i pokazała się na prestiżowym festiwalu w Cannes.

Anja Rubik pojawiła się na premierze filmu "Bendetta" w bardzo odważnej stylizacji. Długa czarna sukienka z rozcięciem pokazała zgrabne nogi Anji Rubik. Jak Wam się podoba?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI