Celebryci mają to do siebie, że jako osoby rozpoznawalne i ciągle będące pod ostrzałem obiektywów paparazzich, ciągle muszą dbać o swój wygląd, chód, mimikę twarzy, gesty, czy stan ubrań, które mają na sobie.

Justyna Żyła poddała się zabiegowi pod oczy

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Paniom ze świata show-biznesu niemal zawsze zależy na zachowaniu swojej urody i młodości jak najdłużej, co skłania je do poddawania się różnym zabiegom kosmetycznym, oraz medycyny estetycznej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Jak mogliśmy się wielokrotnie przekonać śledząc poczynania celebrytów, panowie ze świata show-biznesu także już od dawna nie stronią od igły i skalpela...

Justyna Żyła opublikowała na swoim InstaStory zdjęcia z opisem, które mogą wielu wprawić w zawrót głowy. W ruch poszła igła, oraz preparat kosmetyczny...

Instagram/Justyna Żyła

Tak oto powstaje kobieta czująca się pięknie i dobrze we własnym ciele. W zeszłym roku w styczniu, Justyna Żyła pochwaliła się zabiegiem na usta z kwasem hialuronowym, który ma poprawiać ich wygląd i kształt.

Usta... miękkie, nawilżone i równe! Długo się zastanawiałam nad zabiegiem i uwaga- nic nie bolało 🤩 Ale skorzystałam ze znieczulenia dentystycznego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Były także swego czasu przedłużanie włosy, co dodało Justynie jeszcze więcej seksapilu. Widać na zdjęciach, że czuje się świetnie we własnej skórze!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: https://zyciepl.com/ciekawostki/3551-kasia-skrzynecka-narzeka-na-pogode-jej-fryzura-zostala-zrujnowana

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak chwali się kolekcją pięknych aut. Jedno z nich jest szczególnie wyjątkowe