Jak podaje portal "Super Express", Witold Paszt ciężko przeszedł Covid-19 wywołany zakażeniem koronawirusem. Fani artysty zwrócili uwagę na to, że bardzo mocno schudł, wprost znikając w oczach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które poruszyło jego wielbicieli.

Witold Paszt niknie w oczach

Witold Paszt niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Nie może więc dziwić, że jego wielbiciele poczuli się mocno zaniepokojeni widząc zdjęcie artysty, które obiegł sieć. Zasiadający w fotelu jurora "The Voice Senior" jest wyjątkowo szczupły, co wzbudziło obawy o zdrowie Paszta.

Kilka miesięcy temu Witold Paszt zachorował na Covid-19 i niestety choroba miała u niego bardzo ciężki przebieg. Choć gwiazdor już wyzdrowiał i od samego zakażenia minęło sporo czasu, artysta nadal odczuwa skutki zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Witold Paszt przyznał, że w walce o zdrowie ogromną motywacją jest miłość do wnuczki. Dzięki niej znajduje w sobie siłę do podejmowania kolejnych wyzwań. Artysta zapowiedział pracę przy nowym projekcie i przyznał, że nie może się doczekać, kiedy będzie mógł wrócić do normalnego koncertownia.

W mediach społecznościowych Witold Paszt zamieścił zdjęcie, którym udowodnił, że ma do siebie spory dystans. W komentarzu do fotografii napisał, że po tym, jak przyznał się do przejścia Covid-19 media ubolewały nad jego stratą wagi. "To fakt. Ale to chyba lepiej dla zdrowia mieć mniej sadełka...? Są też oczywiste minusy utraty brzuszka" - napisał Paszt.

Na zdjęciu widać artystę wylegującego się i trzymającego na brzuchu kieliszek wina. Przyznał, że brzuch służył mu za stolik na wino i kanapki, a czasem także za legowisko dla jego kota.

Jak podoba się wam takie zastosowanie brzucha?

To też może cię zainteresować: Violetta Villas odeszła samotnie, pozostawiając po sobie spory dom. Jego widok budzi dzisiaj żal i oburzenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła jedna z wokalistek znanego zespołu. Kondolencje płyną z całego świata

O tym się mówi: Marzena Kipiel-Sztuka w poruszających słowach opowiedziała o aktorach, których nie ma już wśród nas. "Nikt nie zapełni po nich pustki"