Hanna Zborowska-Neves jest córką wybitnego aktora, Wiktora Zborowskiego i Marii Zborowskiej. Hania ma również młodszą siostrę, Zofię.

Ta poszła w ślady ojca i zajęła się aktorstwem. Hanna miała na siebie inny plan - aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 130 tysięcy obserwatorów. Ponadto w wolnych chwilach pisze na swojego bloga.

Córka Wiktora Zborowskiego chce rozpocząć nowy projekt

Hanna Zborowska-Neves nie chciała rozwijać kariery w telewizji. Jak sama stwierdziła, jest zbyt nieśmiała.

Okazało się jednak, że są produkcje, w których kobieta może czuć się komfortowo. Hania znalazła coś dla siebie i można ją zobaczyć w programie "Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń" na Travel Channel.

Hania wyróżniała się naturalnością i pogodą ducha. Widzowie byli nią oczarowani.

Jej pomysł nie spodobał się jednak innym członkom rodziny

Niestety w sprawach uczuciowych Hanna Zborowska-Neves nie ma zbytnio szczęścia. Jakiś czas temu dziennikarka rozstała się z mężem i wróciła do Polski. Obecnie przebywa z rodziną i znajomymi od których otrzymuje ogromne wsparcie.

W ostatnim czasie Hanna wpadła na pewien pomysł. Dziennikarka chciałaby napisać książkę, w której zdradzi historię rodziny Zborowskich.

Pomysł ten nie spodobał się jednak mamie dziennikarki, Marii. Zdaniem kobiety rodzinne tajemnice nie powinny wychodzić na jaw. Żona Wiktora Zborowskiej ma zamiar porozmawiać z Hanną i odciągnąć ją od tego pomysłu.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE