Niepokojące wieści o jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, Bogusławie Lindzie. Jak donoszą media, a także sam mężczyzna, jego stan zdrowia w ostatnim czasie mocno się pogorszył. Fani zaczynają poważnie obawiać się o swojego idola. O co chodzi? Z jakim problemem zmaga się aktor?

Bogusław Linda to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych, uznanych i cenionych aktorów, ale i scenarzystów w polskim kinie. Kariera aktora rozpoczęła się w roku 1973 i od tamtej pory nieustannie się rozwija. Mężczyzna w swoim życiu zagrał naprawdę wiele ról, a jego profesjonalizm i niesamowite umiejętności aktorskie sprawiły, że doczekał się sporego grona fanów wyczekujących jego kolejnych filmów.

Niestety, od jakiegoś czasu Bogusław Linda znacznie rzadziej pojawia się w nowych produkcjach, czego powodem jest pogarszający się stan zdrowia. O co chodzi?

Bogusław Linda ma problemy z kręgosłupem

Okazuje się, że aktor od pewnego czasu zmaga się z ogromnym bólem kręgosłupa. Niestety, aktor w jednym z udzielonych wywiadów przyznał, że problem ten narasta, a zdaniem lekarzy jedynym skutecznym wyjściem byłaby operacja, po której konieczna byłaby rehabilitacja.

Mimo namów ze strony rodziny, aktor nie jest chętny na ową operację i wybiera naturalne leczenie, takie jak masaże czy roślinne substancje lecznicze.

- Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś. - mówił Bogusław Linda.

Bogusław Linda/ YT