W domu można zobaczyć w mojej szafie wiele różnych butelek, słoików, toreb, w tym do prania. Wszystko to kosztuje dużo pieniędzy, a jednocześnie jest szkodliwe dla zdrowia.
Teraz jestem zdumiony, ile pieniędzy wydałem na wszystkie te produkty na podłogi, naczynia, pranie, toaletę. Dopiero gdy mój najmłodszy syn zachorował na alergię, zmieniłem zdanie.
Alergia syna została wyleczona, ale lekarz odradzał już stosowanie płukanek i agresywnych detergentów. A wcześniej sąsiad przyszedł do mnie na herbatę. W tym czasie miałem zamiar prać.
Parząc dla nas herbatę zauważyłem, że sąsiad wlewa coś do automatu. To mnie zaniepokoiło, ale powiedział, żebym się nie martwił i że to zwykła sól. Sól nie wywołuje reakcji alergicznych u dzieci i dorosłych.
A kiedy maszyna skończyła pranie i zacząłem wyjmować rzeczy, byłem bardzo zaskoczony. Były niesamowicie miękkie i delikatne i pachniały świeżością! Oprócz płynnego proszku i soli nie było nic więcej!
Więc teraz zawsze używam soli podczas mycia. W ten sposób oszczędzam budżet na drogich środkach piorących i czyszczących, a syn jest całkowicie bezpieczny. Moja żona wracając z delegacji nie mogła wyjść z podziwu!