Jak podaje portal "Mirror", Kacie, sprzątaczka z Melbourne, postanowiła na TikToku podzielić się ze swoimi obserwatorami sprawdzonym patentem na czyszczenie elementu prysznica, o którym wielu z nas zapomina przy sprzątaniu łazienki. Można go wyczyścić w szybki i łatwy, a co najważniejsze, w skuteczny sposób.

O tym elemencie kabiny prysznicowej zdarza się nam zapomnieć

Użytkowniczka TikToka @thebigcleanco wskazuje, że wiele osób przy sprzątaniu łazienki zapomina o plastikowym pasku, który znajduje się u dołu naszych kabin. To duży błąd, bo gromadzi się tam całkiem sporo brudu. Na szczęście istnieje prosty patent, który umożliwi dokładne wyczyszczenie tego właśnie elementu kabiny prysznicowej.

Czyszczenie kabiny prysznicowej/ mirror.co.uk

Patent Kacie obejrzało na TikToku już ponad 300 tysięcy osób, uzyskał on 7500 polubień i kilkadziesiąt komentarzy. Kacie w swoim nagraniu wskazuje, że wiele osób przy sprzątaniu ignoruje gumowe lub plastikowe paski znajdujące się w dolnej części kabiny. Tymczasem to właśnie tam gromadzi się duża ilość zanieczyszczeń.

Czyszczenie kabiny prysznicowej/ mirror.co.uk
Czyszczenie kabiny prysznicowej/ mirror.co.uk
Czyszczenie kabiny prysznicowej/ mirror.co.uk

Prostym patentem na utrzymanie w czystości tego elementu jest po prostu zdjęcie go przy każdym czyszczeniu kabiny. Jeśli zabrudzenie jest duże, namoczmy listwę i wyszorujmy ją używając do tego szczotki, gąbki lub szmatki. Czystą listwę możemy umieścić na drzwiach spowrotem bez wysiłku. Jeśli pasek gumy ulegnie przypadkiem zniszczeniu, możemy być spokojni, bo istnieje możliwość dokupienia w sklepie zapasowego.

Cały filmik możecie obejrzeć tutaj.

A wy, jaki macie patent na utrzymanie w czystości wszystkich elementów waszych kabin prysznicowych?

To też może cię zainteresować: Zadbaj o swój ogród, by przygotować go na wiosnę. Wystarczy kilka prostych sposobów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prawda o przejściu Agustina Egurroli do Telewizji Polskiej wyszła na światło dzienne! Wiadomo już, dlaczego gwiazdor zdecydował się na taki krok

O tym się mówi: Media obiegła smutna wiadomość. Odszedł znany polski polityk. Kondolencja płyną z całego kraju