Nie da się ukryć, że inflacja w dużym stopniu uprzykrza nam wszystkim życie. Ceny produktów nieustannie idą w górę, a Polacy mają już dość takiej sytuacji. Portal o2 zachęca swoich czytelników, aby nadsyłali zdjęcia najbardziej szokujących paragonów.

Jedna z czytelniczek żaliła się redakcji!

Ostatnio do redakcji portalu o2 trafił paragon od jednej z czytelniczek, która była zbulwersowana tym, ile musiała zapłacić za suszone śliwki, które jak wiemy są niezbędne do przygotowania wielu świątecznych dań. Jak się okazało, pani Teresa zakupiła zaledwie 200 g suszonych owoców, a jej paragon wskazywał kwotę 11,90 zł!

- Kupiłam opakowanie suszonych śliwek 200 g i popatrzcie, ile zapłaciłam - żaliła się czytelniczka w liście załączonym do paragonu.

Można zrobić zakupy o wiele taniej!

Niestety, ceny w wielu sklepach mocno poszły w górę, jednak okazuje się, że nadal jesteśmy w stanie zrobić tańsze zakupy. Jednym z takich miejsc jest sklep Biedronka, gdzie za podobną kwotę, którą zapłaciła pani Teresa można zakupić aż dwa razy więcej suszonych śliwek. 400 gram kosztuje bowiem 12,99 zł. Jest to spora różnica!

W miarę tanie zakupy można także zrobić w sklepie Rossmann, gdzie 200 g suszonych śliwek kosztuje zaledwie 8,29 zł. Natomiast w Carrefourze śliwki suszone firmy Makar o wadze 200 g kosztują 8,99 zł.

Jak zatem widać, istnieje szansa, aby na świąteczne zakupy nie wydać majątku, jednak trzeba nieco poszukać sklepów, które oferują nam dobre ceny.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEOCZEKIWANE SŁOWA KUBY WOJEWÓDZKIEGO. KRÓL TVN-U WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE NA TEMAT SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z BASIĄ KURDEJ - SZATAN

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI