Uwaga! To niezwykle ważna i niestety przykra informacja dla wszystkich Polaków. Już niebawem czekają nas kolejne podwyżki podstawowych produktów i usług. O czym mowa tym razem?

Nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu ceny niemalże wszystkich produktów niezbędnych do życia dynamicznie pną się do góry. Horrendalnie wysoka inflacja nie zamierza zwolnić i nieustannie pnie się do góry - na nowy rok prognozy przedstawiają ją jako liczbę dwucyfrową, co powoduje, że Polacy rozkładają ręce...

Kiedy już jest tak źle, że wydaje się, iż gorzej być nie może, wtedy pojawiają się kolejne informacje o podwyżkach cen. Taka sytuacja właśnie teraz miała miejsce – o czym mowa tym razem?

Ogromne podwyżki cen prądu. Polskie rodziny zapłacą znacznie więcej!

Właśnie pojawiły się oficjalne informacje o podwyżkach cen energii elektrycznej. Niestety, nie brzmi to dobrze. Jak wynika z obliczeń specjalistów, przeciętna czteroosobowa rodzina zapłaci o 20 procent więcej w skali roku, co da około 400 złotych. Polacy są oburzeni i wyrażają swój sprzeciw w Internecie, lecz niestety w tej sytuacji są bezradni.

- Podwyżka taryf o 40 proc. (energii czynnej) oznacza wzrost całego rachunku o około 20 proc. Do wyliczeń dodana jest też nowa stawka opłaty mocowej. – mówi specjalistka.