Ostatni raz coś podobnego miało miejsce dwa miesiące temu. Czy tym razem wszystko się uda? Kupujący nie mogą się doczekać.

Niewątpliwie, Biedronka to jeden z najpopularniejszych sklepów w Polsce. Asortyment, który znajduje się w sklepie jest tak bogaty, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Biedronka ciągle się rozwija i zachwyca swoich klientów. Kilka miesięcy temu zainstalowano kasy samoobsługowe, który znacznie skróciły kolejki w sklepach.

Niedawno też w sieci pojawiła się informacja o tym, że uniforma pracowników zostanie zamieniona – zamiast zielonych koszulek, teraz będzię obowiązywać granatowy strój z licznymi czerwonymi elementami.

Bez dwóch zdań, Biedronka stoi mocno na polskim rynku, a wydarzenia, które mają odbyć się w najbliższą niedzielę, tylko to potwierdzą.

Sklep Biedronka, screen Google

Klienci Biedronki są zachwyceni. Czekali na ten moment bardzo długo

Ostatnio Gan Fajniaków zawładnął marketami Biedronka, co niewątpliwie przyciągnęło klientów, szczególnie całe rodziny, które zbierają naklejki, aby zdobyć pluszaka. W najbliższą niedzielę wszyscy klienci powinni przyszykować się na udane łowy, ponieważ wreszcie nadszedł ten moment, na który czekali 2 miesiące.

30 sierpnia, ostatnia niedziela miesiąca, jest niedzielą handlową, dlatego każdy może w spokoju wybrać się na zakupy. W sieci sklepów Biedronka znajdziemy liczne promocje, jak np. czekolady Milka w ofercie 2+1 gratis. Warto skorzystać z tej oraz wielu innych okazji, tym bardziej, że na kolejną taką niedzielę przyjdzie nam czekać aż 3 miesiące.

Jak informował portal „Wiesz”: Chłopczyk czy dziewczynka? Michał Wiśniewski wyjawił tajemnicę płci piątego dziecka!

Przypomnij sobie: Jak epidemia wpłynęła na wzrost bezrobocia?

Portal „Wiesz” pisał również: Jak Radosłwa Majdan dogaduje się z Synami Małgorzaty Rozenek-Majdan?