Jak podaje portal Goniec, wczoraj w mediach społecznościowych pojawił się wpis dotyczący wizyty Andrzeja Dudy oraz jego żony Agaty Dudy na Węgrzech. Okazuje się jednak, że we wpisie pojawił się ogromny błąd!

O co chodzi?

Para prezydencka przebywa obecnie na Węgrzech, gdzie będą spotykać się z wieloma osobami z tamtejszego rządu. Co więcej, podczas wizyty Andrzej Duda otrzyma także odznaczenie, które ma być uznaniem wkładu w budowanie relacji polsko – węgierskich.

Informacja o wizycie pary prezydenckiej na Węgrzech pojawiła się na Twitterze Kancelarii Premiera. Jak się okazuje, osoba która zamieściła wpis pomyliła stolicę Węgier ze stolicą Rumunii.

Internauci nie zostawili na prezydencie suchej nitki!

- Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Bukareszcie spotkał się z premierem Węgier Victorem Orbanem – brzmiał pierwszy post.

Chwilę później pojawił się jednak poprawny wpis. Jak wszyscy wiemy stolicą Węgier jest Budapeszt, a nie Bukareszt.

Internauci niemal natychmiast wychwycili pomyłkę administracji profilu i w Internecie krążą już złośliwe żarty na temat wizyty pary prezydenckiej oraz osób odpowiedzialnych za wpisy na profilu Kancelarii Prezydenta.

Jak jednak wiadomo, wpadek z udziałem prezydenta jest o wiele więcej. Ostatnio internauci wytknęli bowiem Andrzejowi Dudzie jego błędy językowe, które popełnił podczas jednego z przemówień.

Jak informował portal "Życie Polska": JAK FAKTYCZNIE WYGLĄDAJĄ WARUNKI W DOMU ARTYSTÓW WETERANÓW SCEN POLSKICH? CZY ARTYŚCI MAJĄ POWODY DO NARZEKAŃ

Przypomnij sobie: KUBA WOJEWÓDZKI NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI NA MAŁGORZACIE ROZENEK-MAJDAN! JAKI BYŁ POWÓD TAKIEJ REAKCJI KRÓLA TELEWIZJI? GWIAZDA ZAREAGOWAŁA NA SŁOWA

Portal "Życie Polska" pisał również: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOBIETA WYDAŁA PONAD 150 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RÓŻNORODNE OPERACJE PLASTYCZNE. JEJ WYGLĄDA POWALA NA KOLANA. ZASKAKUJĄCA METAMORFOZA