Jak donosi serwis Jastrząb Post, Kuba Wojewódzki po raz kolejny pokusił się o krytykę Małgorzaty Rozenek-Majdan! Za co tym razem dostało się Perfekcyjnej Pani Domu? Nieprzyjemne słowa ze strony Kuby Wojewódzkiego padły na antenie „Dzień Dobry TVN” i naprawdę były one bardzo gorzkie wobec Rozenek. Okazuje się, że sama gwiazda nie zostawiła tego bez komentarza.

To, co powiedziała ujawniła mediom osoba z jej otoczenia. Konflikt między Kubą Wojewódzkim a Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mężem Radkiem Majdanem narodził się wiele lat temu, gdy para otwarcie skrytykowała ówczesną partnerkę Wojewódzkiego, Renatę Kaczoruk. Wówczas Kuba Wojewódzki odciął się Perfekcyjnej, nazywając ją „medialną prostytutką”.

Kuba Wojewódzki znów skrytykował Małgorzatę Rozenek-Majdan. Co tym razem powiedział?

Wówczas sprawa znalazła się w sądzie, a Kuba Wojewódzki został zobowiązany do przeproszenia Rozenek i wpłaty 30 tysięcy złotych na rzecz wybranej przez małżeństwo fundacji.

Kuba Wojewódzki, zaproszony do „Dzień Dobry TVN” postanowił na antenie podsumować wiele gwiazd, które w tej chwili są obecne w mediach. Mocno oberwało się m.in. Katarzynie Cichopek, której król TVN nie uznaje za osobowość godną telewizji, ale kolejne gorzkie słowa padły wobec Małgorzaty Rozenek. Dziennikarz wytknął jej, że sprzedaje w mediach wszystkich, również prywatność swoich dzieci.

Stwierdził, że Rozenek zmienia swoje życie w istny „Truman Show”, nawiązując do słynnego filmu, a także uznał, że jest „najśmieszniej ubraną Polką”.

Prowadząca Anna Kalczyńska niemal od razu zmieniła temat. Wiadomo również, jak na te słowa zareagowała sama zainteresowana. Osoba z otoczenia Małgorzaty Rozenek-Majdan przekonuje, że gwiazda nie zamierza odpowiadać na zaczepkę Wojewódzkiego, bo wie, kim jest i zna swoją wartość, a Kuba Wojewódzki kompletnie jej nie interesuje.

Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/screen YouTube @tvn.pl

Jak informował portal "Życie Polska": DZIENNIKARKA ZAJRZAŁA DO PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH DLA PIERWSZOKLASISTÓW. JEJ ODKRYCIE CAŁKIEM PORAZIŁO RODZICÓW UCZNIÓW. ZNALAZŁ SIĘ TAM DZIWNY WIERSZYK

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE INFORMACJE O KSIĘCIU WILLIAMIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. CZY NASTĘPCA TRONU MA ZUPEŁNIE INNĄ TWARZ NIŻ OFICJALNA? DO SIECI TRAFIŁA KŁÓTNIA Z BRATEM

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS JEDNEGO Z LEGENDARNYCH POLSKICH LEKTORÓW! JEGO GŁOS ZOSTANIE Z NAMI NA ZAWSZE. MIAŁ 77 LAT

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SŁOWA MAGDY GESSLER O NIEZASZCZEPIONYCH WYWOŁAŁY WIELKIE PORUSZENIE W SHOW-BIZNESIE. EDYTA GÓRNIAK POSTANOWIŁA ZAREAGOWAĆ. JEJ WYPOWIEDŹ POWALA