Janusz Korwin-Mikke jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków. Jako jeden z liderów federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość znany jest ze swoich ultra prawicowych poglądów, które nie przysparzają mu obecnie zbyt dużo popularności.

Polityk budzi wiele zaskoczenia również swoim życiem prywatnym. Obecnie jest w trzecim już związku małżeńskim.

Trzecia żona o małżeństwie z kontrowersyjnym politykiem

W 2016 Janusz Korwin-Mikke ogłosił, że ponownie wstąpił w związek małżeński z Dominiką Sibigą, z którą doczekał się już dwójki dzieci.

Zdaniem wielu kontrowersje budzi fakt dużej różnicy wieku. Żona polityka jest młodsza od niego o 45 lat. Dominika Korwin-Mikke ujawniła jednak, że wcale jej to nie przeszkadza i opowiedziała o ich związku.

Dominika Korwin-Mikke / YouTube:  Malina Błańska
Dominika Korwin-Mikke / YouTube: Malina Błańska

Jak się okazuje, para spotkała się po raz pierwszy w 2009 roku na spotkaniu sympatyków Unii Realnej gdy Janusz Korwin-Mikke związany był ze swoją druga żoną, a Dominika miała zaledwie 22 lata.

Jak przyznaje żona polityka, ich wspólne życie jest bardzo ciekawe, a obraz polityka przedstawiany w mediach nie zawsze oddaje rzeczywistość.

„Pewne rzeczy też się wyostrza, podaje się krańcowe przykłady, żeby to było zauważalne w telewizji. Jak to się mówi, to co się mówi toczy się swoim tokiem, a to, co jest na co dzień, życie codzienne, toczy się swoimi prawami” – tłumaczy Dominika Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke jest także opisywany przez żonę jako romantyk oraz dżentelmen z krwi i kości, który zaskakuje ją różnorodnymi prezentami.

Co o tym myślicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szymon Hołownia ma poważne powody do zmartwienia? Wszystko przez powrót Donalda Tuska. Wiadomo o co dokładnie chodzi

Jak informował portal „Życiepl.com”: Agnieszka Włodarczyk powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka zdradziła, jakie imię wybrała dla swojej pociechy. Fani przesyłają gratulacje

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Syn Krzysztofa Krawczyka podzielił się radosną nowiną. Ktoś ważny pojawił się w jego życiu. Do Krzysztofa juniora płyną liczne gratulacje

Sprawdź także ten artykuł: Ma 72 lata, a wygląda na 30. Słynna projektantka budzi podziw na całym świecie. Internauci pytają jaki jest jej sekret młodego wyglądu