Jak podaje portal "Pomponik", Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Aktorka urodziła chłopca. Jakie imię świeżo upieczeni rodzice wybrali dla swojej pociechy? Trzeba przyznać, że jest ono dość nietypowe.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami!

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Aktorka i jej partner przywitali na świecie długo wyczekiwanego synka. Świeżo upieczona mama postanowiła podzielić się z fanam nie tylko zdjęciem swojego maluszka, ale także zdradziła, jakie imię dla niego wybrali.

Na pierwszym opublikowanym przez Agnieszkę Włodarczyk zdjęciu widzimy jej synka, na drugim całą szczęśliwą rodzinę w komplecie. Z postu dowiadujemy się, że maluch przyszedł na świat 7 lipca. Karteczka przy jego łóżeczku z kolei podpowiada, że stało się to dokładnie o godzinie 8:52. Szczęśliwi rodzice nadali mu dość niecodzienne imię - Milan.

Agnieszka bardzo długo ukrywała płeć i imię, choć jak sma przyznała wspólnie z partnerem płeć poznali już w 12 tygodniu. Imię dla pociechy wybrali jeszcze w czasie pobytu na Gili. Chcieli, żeby było nietypowe i aby nie nosił go nikt, kogo znają. Miało również pasować do nazwiska (chłopiec będzie nosił nazwisko po tacie) i wreszcie, jak przyznała Agnieszka Włodarczyk, "poczytała sobie o znaczeniu imion i bardzo podobał jej się opis typu osobowości wybranego imienia". A jak wam podoba się imię chłopca?

Agnieszce Włodarczyk i jej synkowi życzymy wszystkiego dobrego i wielu szczęśliwych wspólnych chwil.

To też może cię zainteresować: Smutne wiadomości dla milionów fanów kina. Nie ma już wśród nas legendarnej gwiazdy filmu. Artysta odszedł w środę w otoczeniu rodziny. Miał 85 lat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Duda wybrała się do Centrum Rehabilitacji. Pierwsza Dama postanowiła pokazać nogi. Co robiła żona prezydenta w tym miejscu? To zaskoczenie