Wiele osób wierzy, że wizje Krzysztofa Jackowskiego maj w sobie ziarno prawdy. Z tego powodu jasnowidz z Człuchowa ma oddane grono fanów, którzy na bieżąco dopytują o kolejne przepowiednie podczas sesji live w serwisie YouTube.

Jak poinformował portal „pomponik.pl”, wizjoner podzielił się kolejnymi wiadomościami na temat najbliższych tygodni. O czym mówił?

Pogoda może narobić sporo szkód

Krzysztof Jackowski został zapytany ostatnio między innymi o pogodę, a także czy będzie ona sprzyjała pracy rolników.

Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, że może być różnie. Według niego jeszcze przez kilka następnych tygodni rolnicy mogą narzekać na brak deszczu i wysokie temperatury, a dopiero w drugiej połowie lata pogoda wróci do polskiej normy.

„Jeszcze trochę suszy będzie, a potem lato zmieni się w bardzo pogodowo urozmaicone. To znaczy będzie przeplatane. Przeciętne, polskie lato. Tak mi się wydaje” – ujawnił wizjoner podczas relacji live.

Czwarta fala niepokoi Polaków

Internatów zaprząta również temat możliwej czwartej fali koronawirusa wywołanej przez wariant Delta oraz spadkiem liczby osób chętnych do szczepienia przeciwko COVID-19.

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że na jesień ludzie będą szczególnie obawiali się efektów licznych zakażeń. Uznał również, że większość pogodzi się też z nową rzeczywistością, w której żyjemy nawet pomimo realnego wprowadzenia kolejnych obostrzeń.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, jaki majątek posiada Jacek Kurski. Lata pracy w telewizji publicznej zaowocowały całkiem pokaźną kwotą

Jak informował portal „Życiepl.com”: Jarosław Kaczyński obiecuje Polakom duże pieniądze. Już niedługo będziemy zarabiać tyle, ile zarabia się na Zachodzie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Żora Korolyov zabrał głos w sprawie udziału córki Anny Przybylskiej w "Tańcu z gwiazdami". Pod adresem Oliwii Bieniuk padły mocne słowa

Sprawdź także ten artykuł: Do ekipy "Dzień dobry TVN" dołączy nowa prowadząca? Jedno zdjęcie wystarczyło, aby ruszyła lawina spekulacji. W sieci zawrzało