Jak podaje portal "Super Express", już we wrześniu widzowie Polsatu będą mieli okazję zobaczyć na antenie taneczne zmagania gwiazd. W mediach pojawiły się już pierwsze nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami" - w tym nazwisko córki Anny Przybylskiej. Wybór Olivii Bieniuk nie spodobał się Żorowi Korolyov'owi, który jako tancerz brał udział w sześciu edycjach programu.

Żora Korolyov o udziele Oliwi Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami"

Żora Korolyov wystąpił w sześciu edycjach "Tańca z gwiazdami", partnerując Kasi Cerekwickiej, Isis Gee, Agnieszce Cegielskiej, Karolinie Gorczycy, Dominice Gwit i Martynie Kupczyk. Po raz ostatni wystąpił w programie w 2017 roku. Od tego czasu pozwala sobie co jakiś czas na dość krytyczne uwagi względem tanecznego show Polsatu.

Skrytykował między innymi Barbarę Kurdej-Szatan za tango, za które sędziowie przyznali jej 29 punktów (na 30 możliwych). Wytknął jej słabą choreografię i taniec nie do rytmu przez połowę utworu. Ironizował przy tym, że "no niestety nie zna się na tańcu".

Tym razem powód do krytyki znalazł jeszcze przed startem kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Na celowniku Żory Korolyova znalazła się Oliwia Bieniuk, córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka.

Żora w mediach społecznościowych zapytał "W którym miejscu ta młoda i z pewnością sympatyczna dziewczynka jest gwiazdą?". Potem zastanawiał się, czy zabrakło już w Polsce osób, które mają na swoim koncie jakieś osiągnięcia i zechcieliby przyjść do programu? Na koniec stwierdził, że w "Tańcu z gwiazdami" powinien wystąpić jego pies! "Pięknie tańczy, u mnie na osiedlu ma ksywę "Gwiazda" - ironizował.

Wpis Żory Korolyova/ YouTube @Văn Thị Thái Thắm Tv
Wpis Żory Korolyova/ YouTube @Văn Thị Thái Thắm Tv
Wpis Żory Korolyova/ YouTube @Văn Thị Thái Thắm Tv

Co sądzicie o słowach Żory Korolyova? Zgadzacie się z nimi?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła prawdę o odejściu Pawła Królikowskiego. Znana przyczyna oraz ważne słowa lekarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdewastowano pomnik Jana Pawła II i zniszczono kościoły. W tle niezwykle przejmując i poruszająca historia krzywdy wielu dzieci

O tym się mówi: Matka Michała Wiśniewskiego szczerze opowiedziała o swoich synowych. Jedna z nich nie będzie raczej zadowolona z tych słów