Jak przypomina portal "Jastrząb Post", program "Dzień dobry TVN" gości na antenie od 6 lat. W tym czasie zdobył rzeszę wiernych fanów. Początkowo widzowie mogli oglądać śniadaniówkę jedynie w weekendy. Z czasem program zaczęto emitować każdego dnia. W tym czasie mogliśmy oglądać wiele świetnych prezenterskich duetów. Czy w "Dzień dobry TVN" pojawi się nowy prowadzący?

Nowy prowadzący w "Dzień dobry TVN". Zdjęcie wywołało w sieci burzę

We wrześniu ubiegłego roku na ekranie zadebiutował nowy duet: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Prowadzące szybko podbiły serca widzów. Jak same przyznają, niczego ze sobą nie ustalają przed wejściem na antenę. Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie ustalają nawet takiej kwestii, jak kto zaczyna mówić jako pierwszy.

W sieci pojawiło się jednak zaskakujące zdjęcie. Na profilu społecznościowym "Dzień dobry TVN" możemy zobaczyć fotografię Ewy Drzyzgi w towarzystwie Agaty Młynarskiej. Do zdjęcia dołączono komentarz "Razem z Ewą Drzyzgą i Agatą Młynarską wypatrujemy upałów (i weekendu)". W sieci zawrzało.

Internauci zaczęli pytać, czy wspólne zdjęcie jest zapowiedzią pojawienia się w ekipie "Dzień dobry TVN" Agaty Młynarskiej? Póki co produkcja nie zdecydowała się odnieść do pytań widzów. Nie ulega jednak wątpliwości, że program skorzystałby na udziale w nim Młynarskiej, która może się pochwalić niemałym doświadczeniem zawodowym. Czy wykorzysta je w pracy z ekipą "Dzień dobry TVN"?

Widzicie Agatę Młynarską w ekipie "Dzień dobry TVN"? Myślicie, że sprawdziłaby się dobrze w tej roli?

To też może cię zainteresować: Niebawem w życie wejdą zmiany w funkcjonowaniu leczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Adam Niedzielski zabrał głos w sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: Za kilka dni mija bardzo ważny termin. Każdy, kto go przegapi może liczyć się ze stratą sporej gotówki. O czym mowa