Kinga Duda jako córka prezydenta Polski stale znajduje się w centrum uwagi. 25-latka ukończyła prestiżowe studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim i obecnie realizuje się zawodowo.

Jej rodzice martwią się jednak czy zajmując się swoja karierą, nie zaniedbała jednocześnie swojego życia prywatnego.

Rozstanie z partnerem

Jeszcze niedawno tabloidy informowały o zbliżającym się ślubie Kingi Dudy z Bartłomiejem Staszczakiem. Teraz jednak okazuje się, że para rozstała się już kilka miesięcy temu.

„Oboje uznali, że to nie ma sensu. Ona ciągle wyjeżdżała, była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęli się rozmijać. Z tego, co wiem, Kinga z nikim teraz się nie spotyka i skupia się na karierze” – donosi informator tygodnia „Dobry Tydzień”.

Informacją szczególnie zmartwili się rodzice młodej prawniczki, którzy mieli nadzieję, że ich córka znajdzie stabilizację i uda się jej założyć rodzinę.

Prezydent Andrzej Duda i jego żona pragnęli by ich córka poszła w ich ślady. Para poznała się prawie 30 lat temu i od początku znajomości była nierozłączna.

Kinga Duda i Andrzej Duda / YouTube :  Andrzej Duda
Kinga Duda i Andrzej Duda / YouTube : Andrzej Duda
Kinga Duda i Andrzej Duda / YouTube : Andrzej Duda

Kariera na pierwszym miejscu

Wygląda jednak na to, że Kinga Duda na razie odkłada jeszcze decyzję o małżeństwie i skupia się na karierze.

Obecnie odbywa ona praktykę zawodową w Sądzie Rejonowym w Warszawie gdzie zdobywa zdobędzie wiedzę z zakresu sądownictwa powszechnego oraz prokuratury.

Tym samym nie ma za bardzo czasu ani chęci by zadbać o swoje życie uczuciowe.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kiepska passa TVP. Tym razem Dariusz Szpakowski zaliczył kilka wpadek na żywo. Internauci bezlitośnie wyśmiali komentatora. Jakie błędy popełnił

Jak informował portal „Życiepl.com”: Meghan i Harry pokazali swoją córeczkę tylko nielicznym. Kto dostąpił zaszczytu zobaczenia małej Lilibet? Rodziny z obu stron ujawniają prawdę

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Fani popularnego serialu są zaniepokojeni. Czy Mikołaj Roznerski grający jednego z popularnych bohaterów odejdzie z „M jak Miłość” do innej produkcji

Sprawdź także ten artykuł: Historia jak ze strasznego filmu. Mężczyzna został połknięty przez wieloryba i cudem przeżył. Nurek opowiedział jak to się wydarzyło