Beata Szydło już jakiś czas temu zupełnie zniknęła z polskiej sceny politycznej na rzecz robienia kariery europosłanki w Brukseli. Nie zapominają o niej jednak Polacy - zarówno ci podzielający jej poglądy polityczne, jak i jej przeciwnicy.

Jak donoszą twórcy popularnego tygodnika "Newsweek", na okładce najnowszego, poniedziałkowego wydania pojawi się nikt inny, jak właśnie polska polityk spod skrzydeł Prawa i Sprawiedliwości. Poświęcony jej tekst ma natomiast wyjawiać pewne wielkie plany, jakie snuje Szydło... Co to takiego?

Czy Szydło powróci do robienia kariery w Polsce?

Na swoim Twitterze Tomasz Lis, redaktor naczelny tygodnika "Newsweek", postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat najnowszego wydania gazety, które już w poniedziałek trafi do wszystkich polskich kiosków. Opublikował także okładkę, którą zobaczą jutro Polacy.

Przedstawia ona melancholijną Beatę Szydło w otoczeniu torów kolejowych, z podpisem: "Beata Szydło nie radzi sobie w Brukseli i szykuje się do walki o schedę po Jarosławie Kaczyńskim".

Jak stwierdził sam Lis, Szydło poza kwestią zarobków nieszczególnie odnajduje się za granicą, co sprawiło, że już niebawem możemy spodziewać się jej powrotu do Polski i... walki o władzę z samym prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

Również na oficjalnym Facebooku "Newsweeka" zdradzono nieco więcej na temat opublikowanego w tygodniku tekstu.

"W partii nazywana jest "naszą Beatką", wielu posłów ją lubi i uważa, że została skrzywdzona. Morawiecki to w PiS wciąż ciało obce, a w Szydło wielu polityków PiS odnajduje samych siebie" - piszą na Facebooku twórcy tygodnika.

fot. Twitter
fot. Twitter

Czy te doniesienia będą mieć pokrycie w rzeczywistości, czy są tylko próbą wywołania sensacji? Jakie plany na przyszłość ma Beata Szydło? O tym Polacy przekonają się już niebawem.

Zobacz także: Tegoroczna majówka może zaskoczyć Polaków. Jak będą wyglądały pierwsze dni maja? Prognoza pogody rozwieje wątpliwości

Może cię zainteresować: Caritas Polska ogłosił kolejny cud. W jednym z polskich miast, w środku nocy ocalono maleńką dziewczynkę

Pisaliśmy również o: Ciężarna Anna Starmach kompletuje wyprawkę dla synka. Gwiazda kupiła jedną rzecz, której pozazdroszczą jej wszystkie mamy