Anna Starmach znana jest głównie ze swojego kunsztu kulinarnego - zasłynęła poprzez udział w takich programach jak "MasterChef" i "MasterChef Junior". Ostatnio jej kariera nieco zwolniła tempo przy okazji zajścia gwiazdy w drugą ciążę! Teraz kucharka koncentruje się głównie na kompletowaniu wyprawki dla nowego członka rodziny, który już niebawem pojawi się na świecie. Co kupiła?

Takiego gadżetu pozazdroszczą jej wszystkie mamy

Jest to już drugi raz, kiedy lubiana kucharka spodziewa się dziecka. Kilka lat temu przyszła na świat jej córeczka, Jagna. Teraz natomiast gwiazda spodziewa się syna, co wyjawiła w jednym z wywiadów.

"Synek. Jest pani pierwszą osobą spoza rodziny, której to zdradzam. I mówię to z uśmiechem. […] Tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz" - zdradziła anna w rozmowie z portalem "Viva!".

Jako iż poród jest coraz bliżej, to gwiazda nie mogła się oprzeć zakupowemu szaleństwu i zaczęła gromadzić wszystkie rzeczy, jakich jej synek będzie potrzebować w pierwszych etapach swojego życia. Do takich przedmiotów należy oczywiście wózek, w którym maluch będzie spędzał znaczną część swoich dni!

Starmach zdecydowała się nie korzystać już z wózka, który zaledwie 2,5 roku temu kupiła dla swojej córeczki Jagny. Można się temu dziwić, gdyż był to wózek marki Silver Cross, który mógł kosztować nawet... 15 tysięcy zlotych!

Tym razem jednak Anna postanowiła postawić na minimalizm i elegancję, fundując swojemu nienarodzonemu dziecku wózek za około 7 tysięcy złotych - Cybex E-Priam w jednolitym, ciemnym kolorze. Na swoich InstaStories nie przestaje zachwalać nowego sprzętu.

"Ma baterię i dzięki temu łatwiej się go prowadzi w trudnych warunkach. Nie testowany, dopiero przyniósł go kurier. Bardzo mi się podoba, wielkie koła, wielki kosz. Bardzo chciałam mieć taki jednolity kolorystycznie. Nie mogę się doczekać pierwszego spaceru!" - napisała podekscytowana gwiazda.

fot. Instagram
fot. Instagram

Jej ciąża zdecydowanie dobiega już końca, więc na pierwszy spacer nie trzeba będzie czekać długo!

Zobacz także: Książę Harry jest załamany. Podczas powrotu do domu nie udało mu się spotkać z najbliższymi członkami rodziny. Co stanęło na przeszkodzie

Może cię zainteresować: Anita Werner i Michał Kołodziejczyk chwalą się sporym sukcesem. Ich wspólne dzieło zachwyciło wielu

Pisaliśmy również o: Fani zaniepokojeni zaniedbanym miejscem spoczynku Diany. Czy brytyjska rodzina królewska zupełnie zapomniała o uwielbianej księżnej