Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Pomponik", jakiś czas temu Jarosław Jakimowicz zagroził Kamilowi Durczokowi pozwem sądowym. Jak widać gwiazdor TVP nie rzuca słów na wiatr, bo na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjecie sądowego pozwu. O co poszło?

Jarosław Jakimowicz pozywa Kamila Durczoka

Przed kilkoma tygodniami Kamil Durczok podzielił się z fanami tym, że wygrał proces wytoczony tygodnikowi "Wprost". Przy okazji tej dobrej wiadomości, nawiązał do oskarżeń, jakoby Jarosław Jakimowicz miał dopuścić się wykorzystania seksualnego.

"Niejaki Jakimowicz, po 4 dniach, piszcząc i płacząc, wraca na antenę. I pracuje w TVP Info, jakby nic się nie stało" - napisał wówczas Kamil Durczok, przypominając, że gdy tylko pod jego adresem pojawiły się pierwsze oskarżenia, od razu złożył dymisję i odszdł ze stacji TVN.

Obok tych słów Durczoka, Jarosław Jakimowicz nie przeszedł obojętnie. W mediach społecznościowych Jakimowicza pojawiła się wówczas groźba wniesienia do sądu pozwu przeciw Durczokowi. Nie były to tylko czcze pogróżki.

Na Instagramie gwiazdora TVP pojawiła się informacja, że wniósł on pozew przeciw Kamilowi Durczokowi o ochrone dóbr osobistych. Jarosław Jakimowicz dołączył do wpisu zdjęcie pozwu i umieścił komentarz: "Lubicie utwór Davida Bowie Let's Dance? Ja bardzo! To potańczymy teraz Panie Honorowy".

Przypomnijmy, w styczniu tego roku zaczęły pojawiać się pogłoski, że prowadzący w TVP program "W kontrze" miał się rzekomo dopuścić wykorzystania seksualnego wobec jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation 2020.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Kamil Durczok znów dał się ponieść nerwom. Poszło o materiał TVP o Krzysztofie Krawczyku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Małysz może pochwalić się całkiem sporym majątkiem. Kwota niejednego przyprawi o zawrót głowy

O tym się mówi: GIF zdecydował o natychmiastowym wycofaniu ze sprzedaży popularnego leku. Seria, którego leku została wycofana

O tym się mówi na świecie: Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Są najnowsze zdjęcia