Źródło niedawno powiedziało New Idea, że księżniczka Charlotte wypuściła kota z torby podczas jej pierwszego tygodnia w Thomas's Battersea.

Taki news pierwszego dnia szkoły

Czterolatka uroczo powiedziała swoim koleżankom ze szkoły, że jej mama jest w ciąży. Źródło podało, że księżniczka Charlotte jest również świadoma, że ​​jej nowe rodzeństwo będzie dziewczyną.

„Jedna z nauczycielek usłyszała, jak Charlotte to mówi, i nie mogła uwierzyć własnym uszom - Charlotte mówiła bardzo głośno i wydawała się przekonana, że ​​jej mama jest w ciąży. To była z pewnością niezła bomba, jaką rzuciła w pierwszym tygodniu w szkole! ” źródło powiedział. Pogłoski o ciąży Middletona dojrzewały zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku tygodni. Kiedy podrzuciła dwoje dzieci do Thomas's Battersea, Middleton miał nową fryzurę i kolor włosów. Królewscy fani o orlich oczach powiedzieli, że zmiany wskazują, że żona księcia Williama mogła się spodziewać.

ibtimes

Podczas pierwszych trzech ciąż Middleton zmieniła również kolor włosów i fryzurę przed oficjalnym ogłoszeniem. A kiedy uruchomiła swój ogród Back to Nature, Kate Middleton została zauważona, rozmawiając i śmiejąc się z grupą młodych ludzi. Fani Royal powiedzieli, że było oczywiste, że mama trójki dzieci czuła się wtedy "kwokowo". Japanese Karate Official Quits Over Bullying Claim Ale ostatnio nie otrzymano żadnego potwierdzenia domniemanej ciąży Kate Middleton. Nie jest również jasne, czy księżniczka Charlotte naprawdę powiedziała swoim kolegom ze szkoły, że jej mama się spodziewa.

Możliwe, że podobnie jak inne dziewczyny w jej wieku, Księżniczka Charlotte po prostu bawiła się wyobraźnią. Podobna rzecz wydarzyła się kilka miesięcy temu, gdy królewski fan zauważył księcia Jerzego i księżniczkę Charlotte grających przed ich domem. Kiedy królewski fan zapytał księcia Jerzego, jak ma na imię, powiedział kobiecie, że jest Archie . Oczywiście to nie jest prawdziwe imię księcia Jerzego. Możliwe, że był to jego wyimaginowany pseudonim.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Mam 56 lat i jestem w ciąży. Nie wiem, kto jest ojcem mojego dziecka

Zerknij: Mama Madzi z Sosnowca otwarcie opowiedziała o tym, jak wyglądało jej życie za kratkami. Miała spotykać się z naprawdę fatalnym traktowaniem