Jak podaje portal "Super Express", niespodziewana śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Aby uczcić pamięć zmarłego artysty TVP dokonało zmian w ramówce, specjalnie aby wyemitować materiał poświęcony artyście. Kamil Durczok po jego obejrzeniu nie krył złości. Co go tak rozgniewało?

Kamil Durczok skomentował program TVP

W Wielkanocny Poniedziałek media obiegła informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka. W mediach społecznościowych zaroiło się od wpisów polityków, celebrytów i fanów, którzy chcieli uczcić jego pamięć. Kamil Durczok postanowił przez social media skomentować materiał o Krzysztofie Krawczyku wyemitowany na antenie TVP.

Program poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi stał się pretekstem do odpowiedzi na wpis Andrzeja Dudy. Kamil Durczok zauważył, że na puszczonym w TVP filmie widać, jak piosenkę Krzysztofa Krawczyka śpiewa 20 tysięcy osób. "Adrian Andrzej Duda, the fu......k, co ty bredzisz??? że młodzi nie znają???" - napisał dziennikarz na Twitterze.

Przypomnijmy, w swoim kondolencyjnym wpisie, prezydent Andrzej Duda stwierdził, że młodzi ludzie lekceważą, a nawet nie znają twórczości Krzysztofa Krawczyka. Jego słowa oburzyły nie tylko Durczoka, ale także młodych ludzi, do których się odnosił. Podkreślali oni, że Krzysztof Krawczyk miał wielu fanów również wśród młodego pokolenia.

We wpisie Kamila Durczoka oberwało się nie tylko Andrzejowi Dudzie, ale także stacji TVN24. Jego zdaniem stacja nie była konkurencyjna z programem prowadzonym przez Joannę Kuligowską. Dlatego on sam wybrał ramówkę TVP.

Podzielacie opinię Kamila Durczoka?

To też może cię zainteresować: Poruszająca relacja pielęgniarza pracującego na oddziale covidowym. "Na jedno zwolnione miejsce respiratorowe mamy kilku kandydatów"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ma 14 lat i zostanie matką po raz drugi. Mówiła, że ojcem pierwszego dziecka jest 10-latek. Ile ma lat ojciec drugiego dziecka

O tym się mówi: Restrykcje potrwają aż do wakacji? Michał Dworczyk nie pozostawia złudzeń