Jedyna córka Andrzeja Dudy od kilku lat jest w kręgu zainteresowania mediów, które obserwują obecnie jej szybko rozwijającą się karierę.

Świetne kwalifikacje

Nic w tym dziwnego ponieważ Kinga Duda przez cały okres studiów bardzo przykładała się do nauki na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oprócz tego ukończyła także kurs na amerykańskiej uczelni Collumbus School of Law na The Catholic University of America. Odbyła również kilka staży w polskich i zagranicznych firmach prawniczych wyrastając na jedną z świetnie zapowiadających się prawników młodego pokolenia.

Kinga Duda i Andrzej Duda / YouTube :  Andrzej Duda
Kinga Duda i Andrzej Duda / YouTube : Andrzej Duda
Kinga Duda i Andrzej Duda / YouTube : Andrzej Duda

Współpracownicy są zgodni

W ubiegłym roku przez kilka miesięcy pełniła także funkcję społecznego doradcy prezydenta RP. Jej byli współpracownicy ujawniają teraz jakim była pracownikiem.

„Bardzo dobrze mi się współpracowało z panią Kingą Dudą. Te spotkania, w których uczestniczyła Kinga Duda były bardzo fajne i bardzo dobrze odbierane przez organizacje młodzieżowe” – opowiedział doradca Łukasz Rzepecki dla „Super Expressu”.

W bardzo podobnym tonie wypowiedziała się też inna doradczyni prezydenta Zofia Romaszewska uznając Kingę Dudę z osobę profesjonalną, kompetentną, sympatyczną i chętną do nauki.

Wiadomo, że niedługo Kinga Duda rozpoczyna praktyki w Sądzie Rejonowym w Warszawie gdzie również będzie starała się pokazać z jak najlepszej strony.

Jak jej pójdzie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Doda jest już u kresu wytrzymałości. Do sieci trafiły niezwykłe sceny. Co się dzieje obecnie u znanej piosenkarki

Jak informował portal „Życiepl”: Zmiana czasu z zimowego na letni coraz bliżej. Kiedy przestawiamy zegarki. Czy to będzie już ostatni raz w Unii Europejskiej

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Niepokojące informacje o stanie zdrowia Krzysztofa Krawczyka. Piosenkarz trafił do szpitala. Walczy z poważną chorobą

Zobacz także: Wszystko wskazuje, że relacja ulubionej pary seniorów z trzeciej edycji Sanatorium Miłości nie przetrwała próby czasu. Co się wydarzyło