Jak podaje portal "Super Express", menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala przekazał niepokojące informacje o stanie zdrowia piosenkarza. W mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym poinformował, że lekarze w szpitalu walczą o życie i zdrowie artysty. We wpisie fani proszeni są o modlitwę za Krzysztofa Krawczyka i nie nękanie jego bliskich w tym trudnych dla nich czasie.

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala

Piosenkarz, który w tym roku będzie świętował swoje 75 urodziny, trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Jego stan był na tyle poważny, że hospitalizacja była niezbędna. W imieniu piosenkarza wiadomość przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych meadżer artysty.

We wpisie czytamy, że Krzysztofa Krawczyka "dopadł Covid" i musi on stoczyć kolejną walkę w swoim życiu. Pomimo poważnego stanu zdrowia piosenkarz martwi się swoją ukochaną żonę Ewę, która nie ma jeszcze wyniku testu i przebywa w domu na kwarantannie.

Krzysztof Krawczyk/YouTube @79 wiosna
Krzysztof Krawczyk/YouTube @79 wiosna
Krzysztof Krawczyk/ YouTube @79wiosna

Piosenkarz poprosił swoich wielbicieli, żeby się o niego modlili i aby nie nękali wiadomościami jego bliskich. Oświadczył równie, że znika na jakiś czas z mediów społecznościowych, a wszelkie informacje na temat jego stanu zdrowia będzie przekazywał jego menadżer, Andrzej Kosmala. Jednocześnie dodał, że chciałby swoją walkę stoczyć w spokoju.

W swoim wpisie Krzysztof Krawczyk zanaczył, że łączy się z wszystkimi, którym przyszło zmagać się z koronawirusem, w tym również z jego przyjacielem, Andrzejem Piasecznym. "Piasek nie dajmy się tej zarazie!" - napisał Krawczyk.

Powagi sytuacji dodaje fakt, że wiek Krzysztofa Krawczyka, a także choroby przewlekłe z jakimi się zmaga, predysponują go do ciężkiego przebiegu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Krzysztofowi Krawczykowi życzymy wygrania tej walki i szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Felieton Marty Kaczyńskiej wywołał burzę wśród opinii publicznej. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mężczyzna doświadczył 10 odejść klinicznych w jedną noc. Niesamowita historia ratunku. O co chodzi

O tym się mówi: Potwierdziły się doniesienia o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka postanowiła zmienić wizerunek. Jak teraz wygląda