Michał Wiśniewski znany jest nie tylko ze swojego dorobku artystycznego, ale również z miłości do pięknych kobiet. Tego, że jest kobieciarzem, nie ukryje – obecnie ma już piątą żonę.

Wszystko zaczęło się od małżeństwa z Magdą Femme. Po niej były jeszcze Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner oraz obecna żona – Pola Wiśniewska, która jako pierwsza z nich nie jest osobą medialną i niewiele o niej wiadomo.

Jak wyglądał pierwszy ślub Michała Wiśniewskiego?

Ślub Michała Wiśniewskiego z Polą nie był tak huczny, jak poprzednie . Każdy chyba pamięta przyjęcie, które urządził Michał z Mandaryną.

Muzyk zapowiada jednak, że gdy sytuacja pandemiczna się uspokoi, razem z Polą urządzą wesele. Przyjaciele pary z niecierpliwością czekają na tą imprezę.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Klocuch
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Klocuch

Okazuje się, że pierwszy ślub Michała Wiśniewskiego również był skromny. Pierwszą wybranką muzyka była Magda Femme.

Muzyk zdradził szczegóły uroczystości z Magdą Femme

W 1996 roku na uroczystości ślubu Michała i Magdy nie było kamer, dziennikarzy i prasy. Michał urządził z ówczesną ukochaną skromne przyjęcie z małą liczbą gości.

Jest to dość zaskakujące, bo muzyk raczej nie należy do najskromniejszych osób. Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego odbył się w Kirunie.

Michał Wiśniewski/ YouTube @Pyta nie błądzi
Michał Wiśniewski/ YouTube @Pyta nie błądzi

Następnie Michał poślubił w Las Vegas Anię Świątczak, a z czwartą żoną, Dominiką Tajner, urządził przyjęcie na Mazurach.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE