Nie da się ukryć, że program „Nasz nowy dom” jest uwielbiany przez widzów telewizji Polsat, a format zagościł na antenie stacji w 2013 roku. Od samego początku prowadzi go Katarzyna Dowbor, dla której pomoc potrzebującym rodzinom, których domy dosłownie się walą stało się prawdziwą misją.

Zaskakująca prawda o programie „Nasz nowy dom”

Jeden z pracowników, który bierze czynny udział przy powstawaniu produkcji zdradził smutne szczegóły powstawania show. Okazuje się, że nie zawsze jest kolorowo.

Jak wyznała kobieta, praca przy remontowaniu domu w zaledwie kilka dni, jest naprawdę stresująca. Bardzo często materiały przychodzą za późno lub w sklepach nie ma potrzebnych rzeczy.

Katarzyna Dowbor/Youtube @Expo Mazury S.A.
Katarzyna Dowbor/Youtube @Expo Mazury S.A.

Wtedy często cały projekt trzeba tworzyć od nowa. Ponadto ekipa remontowa wybiera jedynie mniejsze domy, ponieważ pięć dni na wykonanie prac nie wystarczyłoby na zmianę dużego budynku.

Jeden z pracowników zdradził szczegóły

Dużym minusem są również częste wyjazdy. Kobieta zdradziła, że często musi zostawiać męża i dziecko. Rodzina zaakceptowała jednak jej pracę i wie, że co jakiś czas musi wyjechać na sześć dni na budowę.

Mimo wszystko, praca w programie ma również wiele plusów. Jednym z nich są fantastyczni ludzie, których kobieta poznała w show, oraz niezapomniana atmosfera na planie.

Katarzyna Dowbor / YouTube: Wirtualna Polska
Katarzyna Dowbor / YouTube: Wirtualna Polska

Przypomnijmy, że już na dniach rozpocznie się emisja 16. Sezonu programu „Nasz nowy dom”. Tym razem ekipie remontowej pod przywództwem Katarzyny Dowbor i architektów udało się wyremontować domy aż 24 rodzin.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE