Filip Chajzer został okradziony. Dziennikarz jest zrozpaczony. Postanowił poinformować o wszystkim w sieci. Być może dzięki pomocy internautów Filip odzyska utraconą rzecz. O co chodzi?

Filip Chajzer został okradziony! Jest zrozpaczony

Filip Chajzer to jeden z tych celebrytów, obok których nie da się przejść obojętnie. Jego występy na antenie „Dzień dobry TVN” oraz medialna kariera pełne są wpadek, przeprosin, a także zbiórek charytatywnych, a ludzie albo go kochają, albo nie lubią – nie ma nic pomiędzy.

Od jego nazwiska stworzono specjalny zwrot – „chajzerowanie”, czyli zrobienie czegoś nieodpowiedniego i próba „wybielenia się” dobrym uczynkiem lub usprawiedliwianie się złymi doświadczeniami z przeszłości.

Ostatnio Filipa spotkało bardzo przykre zdarzenie. Dziennikarz padl ofiara kradzieży. Z samochodu Chajzera zginął bardzo ważny przedmiot. Dziennikarz postanowił zwrócić się do złodzieja przez media społecznościowe. Co napisał?

Jak się okazało przyjaciel Filipa Chajzera został okradziony. Mężczyźnie zginął samochód. Przy okazji ucierpiał sam Chajzer, który w samochodzie kolegi miał swoją deskę snowboardową. Chajzer postanowił wyjść z propozycją. “Drogi złodzieju - gdybyś był tak miły i oddał mi deskę (auto już pewnie pokroiłeś) to będę wdzięczny. W zamian proponuję naukę snowboardu od podstaw, jak już wyjdziesz z pierdla.”- napisał Chajzer.

Jak myślicie, uda mu się odzyskać deskę?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BADANIE USG ODMIENIŁO ICH ŻYCIE NIESPODZIEWANĄ WIADOMOŚCIĄ. ZANIEMÓWIŁ NAWET LEKARZ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA PIERWSZEJ TAKIEJ SYTUACJI W CAŁYM KRAJU

O tym się mówi w Polsce: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA TYCH, KTÓRZY NA FARMACEUTYKI WYDAJĄ KROCIE. MOŻNA OTRZYMAĆ NAPRAWDĘ SPORY ZWROT ZA LEKI. JAK SIĘ O NIEGO STARAĆ

O tym się mówi na świecie: TO BYŁA NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCA WIADOMOŚĆ W JEJ ŻYCIU. KOBIETA DZIEŃ PO TYM JAK DOWIEDZIAŁA SIĘ O CIĄŻY, URODZIŁA DZIECKA. JAK TO MOŻLIWE