Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch sprawiają wrażenie kochających się małżonków, można pomyśleć, że są parą idealną. Skoczek oraz jego piękna żona chętnie opowiadają o swoim związku.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie są jedną z najpopularniejszych par w świecie polskiego sportu. Okazuje się jednak, że mają jeszcze wiele sekretów. Jeden z nich zdradziła siostra Kamila Stocha.

Siostra Kamila Stocha o Ewie Bilan-Stoch

Super Express przypomina, że Kamil i Ewa są parą od wielu lat (ślub wzięli w 2011 roku). W dalszym ciągu bardzo się kochają i spędzają razem dużo czasu.

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch. Źródło: Youtube Eurosport Polska
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch. Źródło: Youtube Eurosport Polska

Ewa Bilan-Stoch chętnie wspiera swojego męża i gratuluje mu wszystkich zawodowych osiągnięć. Kamil Stoch przyznawał niejednokrotnie, że jest ona dla niego bardzo ważna.

Jednak nie wszystkie informacje ujrzały światło dzienne. Teraz siostry skoczka, Anna i Natalia, postanowiły wyznać, jakie wrażenie zrobiła na nich Ewa Bilan-Stoch.

Co takiego powiedziały starsze siostry Kamila Stocha?

Przede wszystkim podkreśliły, że pierwsze spotkanie z Ewą zapadło im w pamięć – była na nim bardzo swobodna, wyluzowana. Ich zdaniem małżonka Kamila Stocha jest „ładna i zgrabna”.

Kamil Stoch. Źródło: Youtube Polsat Sport
Kamil Stoch. Źródło: Youtube Polsat Sport

Siostry skoczka pospieszyły z wyjaśnieniami – choćby nie spodobała im się nowa dziewczyna brata, nie powiedziałyby ani słowa na ten temat, gdyż w końcu to on będzie z nią spędzał czas, a może i całe życie. Do tego jednak nie doszło – od razu bardzo polubiły Ewę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BADANIE USG ODMIENIŁO ICH ŻYCIE NIESPODZIEWANĄ WIADOMOŚCIĄ. ZANIEMÓWIŁ NAWET LEKARZ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA PIERWSZEJ TAKIEJ SYTUACJI W CAŁYM KRAJU

O tym się mówi w Polsce: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA TYCH, KTÓRZY NA FARMACEUTYKI WYDAJĄ KROCIE. MOŻNA OTRZYMAĆ NAPRAWDĘ SPORY ZWROT ZA LEKI. JAK SIĘ O NIEGO STARAĆ

O tym się mówi na świecie: TO BYŁA NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCA WIADOMOŚĆ W JEJ ŻYCIU. KOBIETA DZIEŃ PO TYM JAK DOWIEDZIAŁA SIĘ O CIĄŻY, URODZIŁA DZIECKA. JAK TO MOŻLIWE

Z życia gwiazd: MIKOŁAJ ROZNERSKI ODCHODZI Z „M JAK MIŁOŚĆ”? JEST KOMENTARZ GŁÓWNEGO ZAINTERESOWANEGO. FANI ZOBACZĄ GO W INNYM POPULARNYM SERIALU