Muniek Staszczyk otworzył się przed fanami i wyznał, co czuł w najtrudniejszych dniach, jakie kiedykolwiek przeszedł. 58-letni gwiazdor ujawnił, co się działo w jego rodzinie.

Muniek Staszczyk prosi o modlitwy za tatę

Super Express donosi, że w rodzinie Muńka Staszczyka działo się naprawdę źle. Chodziło o tatę artysty. 86-letni pan Tomasz ledwie uszedł z życiem.

Muniek Staszczyk. Źródło: Youtube Agencja Muzyczna Polskiego Radia
Muniek Staszczyk. Źródło: Youtube Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Nikomu nie trzeba przypominać, że koronawirus w dalszym ciągu jest w natarciu i wciąż sieje ogromne spustoszenie. Niestety, zarażenie – szczególnie w przypadku osób starszych i/lub chorych – może skończyć się tragicznie.

Niewiele brakowało, a tak właśnie byłoby w przypadku taty Muńka Staszczyka. Teraz lider T.Love ujawnił, że jego tata ledwie wygrał z COVID-19.

Muzyk ujawnił także, co się dzieje obecnie z jego tatą. Okazuje się, że pan Tomasz, który „cudem przeżył koronawirusa”, jeszcze nie jest w pełni zdrowy – potrzebuje jeszcze sporo czasu, by wydobrzeć.

Muniek Staszczyk. Źródło: Youtube Agencja Muzyczna Polskiego Radia
Muniek Staszczyk. Źródło: Youtube Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Muniek Staszczyk poinformował, że 86-letni mężczyzna jest w trakcie rekonwalescencji. Przy okazji bardzo prosi wszystkich swoich fanów i słuchaczy zespołu o duchowe wsparcie oraz modlitwę dla Tomasza Staszczyka.

Wygląda na to, że tata lidera T.Love czuje się już lepiej, jednak z pewnością teraz czas gra główną rolę w jego całkowitym powrocie do zdrowia. Trzymamy kciuki, by jak najszybciej doszedł do siebie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BADANIE USG ODMIENIŁO ICH ŻYCIE NIESPODZIEWANĄ WIADOMOŚCIĄ. ZANIEMÓWIŁ NAWET LEKARZ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA PIERWSZEJ TAKIEJ SYTUACJI W CAŁYM KRAJU

O tym się mówi w Polsce: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA TYCH, KTÓRZY NA FARMACEUTYKI WYDAJĄ KROCIE. MOŻNA OTRZYMAĆ NAPRAWDĘ SPORY ZWROT ZA LEKI. JAK SIĘ O NIEGO STARAĆ

O tym się mówi na świecie: TO BYŁA NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCA WIADOMOŚĆ W JEJ ŻYCIU. KOBIETA DZIEŃ PO TYM JAK DOWIEDZIAŁA SIĘ O CIĄŻY, URODZIŁA DZIECKA. JAK TO MOŻLIWE

Z życia gwiazd: MIKOŁAJ ROZNERSKI ODCHODZI Z „M JAK MIŁOŚĆ”? JEST KOMENTARZ GŁÓWNEGO ZAINTERESOWANEGO. FANI ZOBACZĄ GO W INNYM POPULARNYM SERIALU