W minionych godzinach w mediach pojawiło się wiele informacji o głośnym zaginięciu 19-letniej dziewczyny. W poszukiwania włączyła się policja, która prosi o pomoc wszystkich, którzy widzieli nastolatkę lub mogą mieć jakiekolwiek ważne informacje na jej temat.

Natalia Lick zaginęła bez śladu

Super Express opisuje zaginięcie nastoletniej dziewczyny, Natalii Lick. Poszukiwania prowadzone są przez funkcjonariuszy z Nowego Miasta. Dziewczynę widziano w Poznaniu na Osiedlu Oświecenia.

Wszystko potoczyło się nagle – 25 lutego w nocy Natalia wyszła z domu i od tego czasu jej nie widziano. Zdjęcia i opis wyglądu zaginionej obiegły całą Polskę – bliscy liczą, że jak najszybciej się odnajdzie, cała i zdrowa.

Zaginięcie ogłoszono 28 lutego. Wiadomo, że Natalia od 25 lutego w nocy nie kontaktowała się z bliskimi. W momencie, gdy wyszła z domu, miała na sobie czarno-białe trampki, duży ciemny szal w kratę oraz welurową kurtkę w kolorze ciemnej zieleni.

Natalia Lick nie zamknęła drzwi od mieszkania na klucz, nie wzięła telefonu ani dokumentów. Ma 160 cm wzrostu, czarne, proste, długie włosy, jest bardzo drobna i szczupła, ma niebieskie oczy.

Jej znakiem rozpoznawczym są tatuaże przy kostkach. Dziewczyna aktualnie nie ma kolczyków ani tuneli.

Policja oraz najbliżsi Natalii proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej.

Policja nie przestaje poszukiwać zaginionej Natalii. Aktualnie zajmuje się przeszukiwaniem terenów nadwarciańskich. W poszukiwaniach uczestniczą także mundurowi z komisariatu wodnego. Funkcjonariusze nie stawiają jednej tezy. Jak twierdzą mają kilka hipotez.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PRZYJACIÓŁKA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO WZRUSZYŁA DO ŁEZ SŁOWAMI NA TEMAT UWIELBIANEGO AKTORA. MINĄŁ ROK, A WSZYSCY WSPOMINAJĄ BO BARDZO CIEPŁO

O tym się mówi w Polsce: EWA BILAN-STOCH I KAMIL STOCH WYDAJĄ SIĘ BYĆ IDEALNĄ PARĄ. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO, JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU W ICH ZWIĄZKU. ILE LAT MA ŻONA SKOCZKA

Z życia gwiazd: ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW