Marek Walczak to jeden z bardzo lubianych bohaterów programu „Rolnik szuka żony”. Uczestnik trzeciej edycji show ma dopiero 49 lat, a już został dziadkiem!

Marek Walczak został dziadkiem

Portal Pomponik zauważa, że mężczyzna dopiero co przywitał na świecie syna, a teraz również… wnuka. Fani gratulują mu powiększenia się rodziny!

49-letni uczestnik trzeciej części show Telewizji Polskiej „Rolnik szuka żony”, Marek Walczak, pochwalił się, że niedawno – zaledwie kilka dni temu – został… dziadkiem.

Najmłodszy członek rodziny Marka, jego wnuczek, to syn córki rolnika, Karoliny.

Wnuczek uczestnika programu już niebawem będzie mógł bawić się z własnym wujkiem – wszak Marek Walczak ma rocznego synka z 31-letnią Julką Chmielewską.

Osoba z otoczenia rolnika zapewnia, że świetnie radzi sobie on z rolą ojca i na pewno będzie także dobrym, kochającym dziadkiem.

Trzeba przyznać, że Marek Walczak zmienił się całkowicie za sprawą najmłodszego syna i związku z Julią. Mężczyzna sprzedał swój Folwark Knopin, wyjaśnił wszystkie nieścisłości z byłą żoną, a także zaczął na poważnie zajmować się agroturystyką.

Marek wyrabia sery oraz zbiera warzywa ze swojego ogródka, a goście mogą przyjechać do jego gospodarstwa w pobliżu Gietrzwałdu. Rolnik oraz jego partnerka są teraz bardzo szczęśliwi, na co zwróciła uwagę Marta Manowska podczas ostatniej wizyty u nich.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PRZYJACIÓŁKA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO WZRUSZYŁA DO ŁEZ SŁOWAMI NA TEMAT UWIELBIANEGO AKTORA. MINĄŁ ROK, A WSZYSCY WSPOMINAJĄ BO BARDZO CIEPŁO

O tym się mówi w Polsce: EWA BILAN-STOCH I KAMIL STOCH WYDAJĄ SIĘ BYĆ IDEALNĄ PARĄ. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO, JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU W ICH ZWIĄZKU. ILE LAT MA ŻONA SKOCZKA

O tym się mówi na świecie: Z KSIĘCIEM FILIPEM JEST CORAZ GORZEJ? RODZINA KRÓLEWSKA MODLI SIĘ O MĘŻA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. NOWE INFORMACJE O JEGO STANIE ZDROWIA

Z życia gwiazd: ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW