Rafał Trzaskowski był jednym z najważniejszych kandydatów, którzy w 2020 roku ubiegali się o fotel prezydencki. Polityk przegrał niewielką różnicą głosów w drugiej turze z Andrzejem Dudą.

Mężczyzna wciąż piastuje stanowisko prezydenta Warszawy. Jego zarządzanie miastem zdaniem większości obywateli zasługuje na pochwały – dobrze sobie z tym radzi.

Jednak popularność Rafała Trzaskowskiego to nie tylko blaski, ale i cienie. Super Express donosi, że włodarz miasta stołecznego otrzymuje groźby.

Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Maciej Orłoś
Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Maciej Orłoś

Rafał Trzaskowski dostaje poważne groźby

Okazuje się, że Rafał Trzaskowski nie może już sam chodzić po Warszawie i czuć się bezpiecznie. Mowa nienawiści, którą posługują się publiczne media pełne propagandy, sprawia, że prezydent miasta boi się poruszać samotnie.

Rafał Trzaskowski pojawia się wszędzie u boku mężczyzn, którzy choć trzymają się na drugim planie, to wciąż śledzą każdy ruch włodarza stolicy i są gotowi do reakcji, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Prezydent Warszawy niegdyś chętnie podróżował metrem, teraz ze względu na pandemię oraz własne bezpieczeństwo częściej wybiera samochód. Stara się nie mówić wprost o tym, że ma pewne obawy o siebie i rodzinę, ale wciąż odczuwa niepokój, a oliwy do ognia dolewają komentarze – jak ujął to bliski mu urzędnik – „nieprzychylnych mediów i polityków”.

Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Trzaskowski2020
Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Trzaskowski2020

Od czasu zakończenia kampanii prezydenckiej 2020 Rafał Trzaskowski dostaje masę nieprzychylnych listów. Niektórzy autorzy grożą mu nawet śmiercią – te trafiają natychmiastowo na policję.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PRZYJACIÓŁKA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO WZRUSZYŁA DO ŁEZ SŁOWAMI NA TEMAT UWIELBIANEGO AKTORA. MINĄŁ ROK, A WSZYSCY WSPOMINAJĄ BO BARDZO CIEPŁO

O tym się mówi w Polsce: EWA BILAN-STOCH I KAMIL STOCH WYDAJĄ SIĘ BYĆ IDEALNĄ PARĄ. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO, JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU W ICH ZWIĄZKU. ILE LAT MA ŻONA SKOCZKA

O tym się mówi na świecie: Z KSIĘCIEM FILIPEM JEST CORAZ GORZEJ? RODZINA KRÓLEWSKA MODLI SIĘ O MĘŻA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. NOWE INFORMACJE O JEGO STANIE ZDROWIA

Z życia gwiazd: ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW