Rafał Trzaskowski od lat prowadzi działalność polityczną. Aktualnie mężczyzna jest prezydentem miasta stołecznego Warszawy. Ponadto z zawodu jest analitykiem i wykładowcą akademickim.

We wrześniu 2020 roku mężczyzna wybrał się ze znajomymi do warszawskiego klubu. Wówczas jego zachowanie pozostawiało wiele do życzenia.

Rafał Trzaskowski kpi z samego siebie

We wrześniu 2020 roku prezydent Warszawy wziął udział w imprezie w jednym z warszawskich klubów. Jak informował wówczas portal Pudelek.pl, Trzaskowskiemu i jego znajomym nie odpowiadała grana przez DJ-a muzyka.

Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com
Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com
Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com

Znajomi Rafała Trzaskowskiego co chwilę podchodzili do DJ-a i prosili, aby ten zmienił muzykę i zagrał coś bardziej „tanecznego”. Mimo to, kolejne utwory dalej nie podobały się prezydentowi Warszawy i jego znajomym.

Prezydent Warszawy wspomina wielkie wyjście do klubu

Finalnie do DJ-a podszedł sam Rafał Trzaskowski i prosił ponownie o zmianę muzyki. Jak donosi Pudelek, prezydent Warszawy pół żartem, pół serio poprosił o zmianę muzyki, gdyż "to jego miasto". Na koniec mężczyzna zamówił Jamiroquai i wrócił do swoich znajomych.

Ten wypad Rafała Trzaskowskiego komentowała na drugi dzień cała Polska. Ludzie byli zażenowani zachowaniem Rafała Trzaskowskiego.

Od pamiętnej imprezy minęło już pięć miesięcy. Rafał Trzaskowski w mediach społecznościowych wspomniał ten wypad ze znajomymi i zakpił sam z siebie.

Opublikował zdjęcie w koszulce Jamiroquai i napisał: „Najlepiej zostać w domu. Nikt nie zmienia muzyki”.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE