Niezwykle zaskakujące stawki emerytur dla artystów w Polsce! Karol Strasburger szczerze wyjawił, co myśli na ten temat. Koniecznie zobacz, ile wynoszą emerytury dla gwiazd! Aktor w mocnych słowach skomentował śmiesznie niskie stawki świadczeń. Ile zatem otrzymują gwiazdy na emeryturze?

Kwestia świadczeń emerytalnych w Polsce jest jednym z najgłośniejszych tematów od wielu lat. Emerytury są po prostu zbyt niskie jak na XXI wiek – wiele seniorów ledwo wiąże koniec z końcem. Okazuje się, że artyści także narażeni są na otrzymywanie zaskakująco niskich emerytur po osiągnięciu odpowiedniego wieku, mimo iż wydawać by się mogło zupełnie inaczej!

Karol Strasburger w mocnych słowach o emeryturze

W jednym z udzielonych wywiadów Karol Strasburger wyznał, że mimo iż dopłacał do składek emerytalnych licząc na godną emeryturę, aktualnie otrzymuje mniej niż dwa tysiące złotych.

- A co się stało z pieniędzmi, które wpłaciłem? Trudno mi powiedzieć. Może znajdzie się ktoś, kto zechce wyjaśnić tę kwestię? Nikt mi nie zwrócił składek ani nie dopłacił grosza, żebym miał dziś wyższą emeryturę. Po prostu przepadło i tyle. To było dosyć nieprzyjemne, taki typowy wyzysk - powiedział dosadnie.

Karol Strasburger/ screen YT