Od 1 marca w telewizji TVN odbędzie się premiera nowego programu o nazwie „Równi sobie”. Reality-show odmieni los wielu osób.

Nowy program telewizji TVN odmieni życie wielu rodzin

W każdym odcinku programu „Równi sobie” wystąpią dwie rodziny. Jedną z nich będą biedni ludzie, którzy mimo starań, ledwo wiążą koniec z końcem.

Problemy finansowe i inne bolączki nie pozawalają im no to, by wieść spokojne życie. Ponadto nie mogą liczyć na pomoc rodziny, sąsiadów, czy innych znajomych.

Drugimi bohaterami będzie rodzina, której dobrze się wiedzie. Los jest dla nich łaskawy i w zamian za to chce się odwdzięczyć i pomóc potrzebującym.

"Równi sobie". Źródło: youtube.com
"Równi sobie". Źródło: youtube.com
"Równi sobie". Źródło: youtube.com

Kto może wziąć udział w tej inicjatywie?

Spotkanie biedniejszej i bogatszej rodziny ma pomóc w realizacji wielu zmian. Dzięki pomocy z zewnątrz pierwsza rodzina ma stanąć na nogi.

Rodzina, której lepiej się wiedzie, ma poznać problemy uboższych, wesprzeć ich i na koniec przedstawić swój punkt widzenia, rozwiązania i pomysły na lepsze życie.

Program „Równi sobie” pozwoli aż sześciu rodzinom stanąć na nogi i pomóc w ciężkiej sytuacji. Miejmy nadzieję, że ta wspaniała inicjatywa spodoba się widzom i ruszą również kolejne sezony show.

W końcu program może odmienić los wielu potrzebujących ludzi. Pierwszy odcinek reality-show można zobaczyć już 1 marca o godzinie 21:30 w telewizji TVN.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE