Niemal od razu po zwycięstwie w Lidze Mistrzów, Robert Lewandowski przyjechał do Stanclewa na Warmii, gdzie na wybitnego piłkarza czekała z gratulacjami cała rodzina.

Anna Lewandowska przygotowała się na triumfalny powrót męża i uraczyła go przysmakami, a spotkanie miało doprowadzić do ustalenia szczegółów chrzcin czteromiesięcznej Lary, młodszej córki pary sportowców. Czemu Lewandowscy nie ochrzcili jeszcze córeczki?

Kiedy chrzest małej Laury? Znany jest powód, przez który ceremonia się jeszcze nie odbyła

Okazuje się, że odwleczenie sakramentu wymusiła przede wszystkim pandemia i wstrzymane przez wiele tygodni loty międzynarodowe, w tym między Monachium a Warszawą. Dziś jest to całkowicie możliwe, szczególnie, że trener Bayernu Monachium pozwolił zawodnikom klubu na dwa tygodnie wolnego.

View this post on Instagram

Priceless time with family ❤️ Thank you for your messages, for the shares and comments regarding my yesterday's post. My life is based on working with women, on building a healthy relationship between us, based on honesty and support ❤️ ______________________ BEZCENNY CZAS Z RODZINĄ @_rl9 ❤️ _________ Dziękuję Wam za mnóstwo wiadomości, za udostępnienia i komentarze, które otrzymałam pod wczorajszym wpisem. Moje życie to praca przede wszystkim z Wami KOBIETAMI , to budowanie zdrowej relacji między nami, opartej na szczerości i WSPARCIU , a także MOTYWOWANIE i INSPIROWANIE do zmian na lepsze, bo ZDROWSZE 🙏 Jestem z Wami całym sercem. ZAWSZE. Jest mi ciepło na serduchu i czuję się naprawdę wzruszona za docenienie mojej pracy. Trwające wyzwanie pokazało jak dużą ale i wartościową społeczność zbudowaliśmy 🥰 Całym ❤️ z Wami! Wasza Ann❤️ #annalewandowska #team #women #healthyteam

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Choć trwają również przygotowania do meczu reprezentacji to trener Biało-Czerwonych, Jerzy Brzęczek dał Robertowi zasłużony urlop. W ten sposób w Stanclewie może się bez problemy odbyć ceremonia, jak utrzymuje tygodnik „Na Żywo”, cytowany przez Pomponik.

Dzięki pobytowi Lewandowskich w Polsce w ceremonii mogłaby wziąć nawet babcia Ani Lewandowskiej, Jolanta Krzywańska, która przez wiek i stan zdrowia nie powinna wybierać się w podróż za granicę.

Pomponik przypomina również, że już 18 września znów rusza Bundesliga i sam Robert musi pojawić się na treningach dość wcześnie, więc czasu na urządzenie ceremonii przyjęcia chrztu i niewielkiego przyjęcia nie ma już wiele.

Jak informował portal "Życie PL": INTERNAUCI NIE MIELI LITOŚCI DLA ROBERTA MAKŁOWICZA. OSTRA KRYTYKA KUCHARZA-PODRÓŻNIKA, NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE SPOTKA GO COŚ TAKIEGO

Przypomnij sobie: POTĘŻNY ZWROT AKCJI W „M JAK MIŁOŚĆ”! CZY JOASIA CHODAKOWSKA JEDNAK NIE ZOSTANIE MAMĄ? SYTUACJA BARDZO SIĘ SKOMPLIKUJE, FANI NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Portal "Życie PL" pisał również: MARYLA RODOWICZ MA OGROMNE PROBLEMY FINANSOWE? ARTYSTKA ZDRADZA SENSACYJNE INFORMACJE O SWOIM STANIE POSIADANIA, TO AŻ TRUDNE DO UWIERZENIA