Pokuszające promocje w Lidlu

Sieć handlowa Lidl niemieckiego pochodzenia naprawdę troszczy o swoich klientów dzięki czemu jest firmą bardzo wiadomą. Co najmniej oświadcza to fakt, że tworzy wizerunek zdecydowanie zdrowemu wybory żywienia promując owoce i warzywa. Pomimo tego, pracownicy przechodzą szkolenie z obsługi osób nieletnich, o czym właśnie świadczy to, że w sklepie o wiele częściej niż w innych sieci kasjery proszą o dowód wieku. Nieletni zdążą w Lidlu nawet piwa bezalkoholowego, co jest dość dyskusyjną postawą ze względu sieci, jednak to jest podstawą silnych zasad zbudowanych przez firmę.

W Lidlu pojawiła się promocję przeznaczona dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Ostatnie cztery lata jej posiadacze mogli korzystać na 10-proc. rabat. We wrześniu posiadacze karty będą mogli skorzystać z rabatu o 20 proc. na owoce, z powodu połączenia promocji. Karta Dużej Rodziny jest niesamowicie oszczędna, z powodu tego, że Lidl często służy przez promocje do klientów posiadających kartę.

pixabay.com

Postanowienie sieci spowodowane rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Każdy wie, że ten czas jest nie małym ciężarem finansowym dla rodziców, mającym swoim obowiązkiem zakupić swoim dzieciom drogie wyprawki. Lidl dostrzega zmartwienia rodziców, z powodu czego pragnie zminimalizować traty rodzinnej kasy.

Nie każdy wie, że Lidl współpracuje z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Karty Dużej Rodziny, dzięki której Polskie rodziny mają rabaty na produkty z aż 7 grup asortymentowych w Lidlu.

pixabay.com

Posiadacze karty będą mogli zrobić zakupy na świeże owoce i warzywa dostępne w Ryneczku Lidla, pieczywo, środki czystości, art. spożywcze dla dzieci, kosmetyki i wiele innych z rabatem o 10 procent, do którego dodaje się nowy 20-proc. rabat na świeże owoce.

Jak informował portal "Życie PL": Tymoteusz Szydło ukrywał sekret. Co stało się naprawdę z synem byłej premier

Przypomnij sobie: Odnotowano ogniska nowej niebezpiecznej choroby w Polsce. Sytuacja ciągle się pogarsza

Portal "Wiesz" pisał również: Wielkie święto dla fanów Anny Jantar. Wzruszająca chwila, wokalistka doczekała się pięknego upamiętnienia