Od czasu, gdy Justyna Żyła zdobyła sporą popularność, minęło już trochę czasu. Wszystko zaczęło się od głośnego rozstania celebrytki ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą.

Okazało się wówczas, że sportowiec nie był wierny swojej małżonce. Ta wykorzystała okazję jako trampolinę do kariery. Na początkowym etapie chętnie wbijała kolejne szpilki ekspartnerowi i wyciągała kolejne brudy na światło dzienne.

Teraz jednak nieco przycichła. Byli małżonkowie, Piotr Żyła oraz Justyna Żyła, układają sobie życie u boku nowych partnerów, a ich dzieci mają kontakt z obojgiem rodziców.

Justyna Żyła wyznała swoje sekrety

Portal o2 zauważył, że na Instagramie Justyny Żyły pojawił się intymny wpis. Była żona skoczka narciarskiego postanowiła ujawnić coś, o czym nie wiedziała opinia publiczna.

Złośliwi uważają, że próbuje w ten sposób zyskać rozgłos – wszak w ostatnim czasie zrobiło się o niej nieco ciszej, a Justyna dała po sobie poznać, że zainteresowania potrzebuje jak powietrza.

Nie jest tajemnicą, że Żyła kocha gotować. Bardzo chętnie dzieli się zdjęciami jedzenia na Instagramie. Od czasu do czasu w jej wpisach pojawiają się opowieści o ich prywatnych zajęciach lub nawet zdjęcia pokazujące wolne chwile jej najbliższych.

Tym razem zamieściła zdjęcie z dzieciństwa i opisała, z kim paliła papierosy i piła piwo jeszcze jako nastolatka. Ba – wciąż mają ze sobą kontakt! Swoje sekrety wyznała z okazji urodzin przyjaciółki.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Z życia gwiazd: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH