Piotr Żyła postanowił zainspirować swoich fanów i do sieci trafiło najnowsze wideo, na którym znany skoczek pokazuje, jak wyglądają treningi w tej dyscyplinie sportu. Fani sportowca nie mogą się nadziwić i wiele osób porównało jego wyczyny do Spider-Mana! Jest na co popatrzeć!

Jak informuje serwis Sportowe Fakty, 34-letni skoczek postanowił pokazać fanom, jak wygląda trening skoczności, który jest częścią przygotowania sportowców do zawodów. Piotr Żyła ma za zadanie przeskoczyć cztery tyczki jedna po drugiej, a ostatnia zawieszona jest bardzo wysoko, prawie na wysokości klatki piersiowej cieszynianina. Sportowcowi bez większych kłopotów udaje się ja pokonać i to ze sporym zapasem!

Piotr Żyła mocno zaskoczył swoich fanów. Trening skoczności, który pokazał doczekał się licznych pozytywnych komentarzy wielbicieli!

„Jak to możliwe?”, „Dynamit w nogach”, a nawet porównania do Spider-Mana – oto reakcje kibiców na popisy Piotra Żyły w sieci.

„Pieter czasem trenuje. Łogień" – napisał skoczek w komentarzu, a pod wrażeniem zdolności skoczka byli nawet administratorzy konta mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym na Instagramie. Dodali bowiem w komentarzu trzy emotikony rakiet.

W konkursie Pucharu Świata w rosyjskim Rasnovie Piotr Żyła zajął piąte miejsce, a do najniższego miejsca na podium zabrakło mu zaledwie dwóch punktów. Do dobra zapowiedź możliwej kondycji na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata w Oberstdorfie.

Jak informował portal "Życie PL": AGNIESZKA KOTOŃSKA PRZESZŁA FENOMENALNĄ ZMIANĘ. JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH UCZESTNICZEK PROGRAMU “GOGGLEBOX” WYGLĄDA OSZAŁAMIAJĄCO

Przypomnij sobie: AGNIESZKA KACZOROWSKA WYPOCZYWA NA EGZOTYCZNYCH WAKACJACH DUMNIE EKSPONUJĄC CIĄŻOWY BRZUCH. FANI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ. GWIAZDA WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO

Portal "Życie PL" pisał również: NIEZWYKLE ODWAŻNA FOTKA JOANNY KORONIEWSKIEJ ROBI W SIECI PRAWDZIWY SZAŁ. GWIAZDA PORUSZYŁA TEMATY TABU, A INTERNAUCI SĄ POD OGROMNYM WRAŻENIEM

Pisaliśmy również o: MAŁGORZATA ROZENEK ORAZ RADOSŁAW MAJDAN ZACHWYCAJĄ WYGLĄDEM NAWET BĘDĄC NA ZWYKŁYCH ZAKUPACH. INTERNAUCI PODZIWIAJĄ PARĘ ZA NIENAGANNY WYGLĄD