Adam Małysz nie kryje się ze swoją opinią, nawet wtedy, gdy nie jest ona zbyt popularna. Właśnie dlatego były skoczek postanowił wyrazić swoje zdanie.

Super Express zauważa, że tuż przed Mistrzostwami Świata Oberstdorf 2021 w skokach narciarskich Adam Małysz już niemal całkiem stracił cierpliwość.

Adam Małysz ma już dość

Były skoczek narciarski, uznawany za polską legendę tego sportu, postanowił wyznać, co mu leży na sercu. Jego słowa robią ogromne wrażenie. Co takiego powiedział?

Adam Małysz. Źródło: Youtube Super Express Sport
Adam Małysz. Źródło: Youtube Super Express Sport

Adam Małysz zdobył się na szczere wyznanie. Nie zatrzymało go nic – powiedział, co o tym wszystkim myśli. Poszło o testy na koronawirusa, które wykonuje się u skoczków narciarskich, całych ich sztabów oraz dziennikarzy.

Sportowiec przyznał, że jest to „masakra”. Jako dyrektor kadry jest zbulwersowany tym, co obserwuje – ba, otwarcie powiedział, że może lepiej byłoby odwołać całą imprezę! Dlaczego?

Na początku, gdy zawodnicy i ich ekipy dotarli do Oberstdorfu, wymagano od nich testów na COVID-19. Okazało się, że te będą musiały być wykonywane także podczas Mistrzostw Świata.

Nie wiadomo jednak, czy do środy zdążą przyjść wyniki testów – jeśli nie, Polacy nie będą mogli uczestniczyć w pierwszych treningach.

Adam Małysz. Źródło: Youtube Super Express Sport
Adam Małysz. Źródło: Youtube Super Express Sport

Małysz ma już tego serdecznie dość. Jego zdaniem to działanie na szkodę zawodników oraz reszty sztabów, nie szukano złotego środka, jeśli chodzi o ochronę życia i zdrowia narciarzy i ich sztabów.

Obwieścił, że jest to „absurd”, testy kosztują horrendalne pieniądze i jeśli mają być wykonywane co dwa dni, to „może lepiej było odwołać te mistrzostwa”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Z życia gwiazd: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH