Marzena Rogalska od kilku dni jest bohaterką pierwszych stron gazet, jej nazwisko pojawia się także na wielu portalach internetowych. Wszystko za sprawą odważnej decyzji prezenterki.

Okazuje się bowiem, że gwiazda podjęła decyzję o rozstaniu z Telewizją Polską po dwunastu latach pracy dla stacji. Wywołało to ogromną burzę w sieci. Takiej sytuacji nie spodziewano się nawet w TVP.

Portal Pomponik przypomina, że Marzena Rogalska miała występować w TVP Kobieta, jednak odeszła jeszcze przed debiutem kanału.

Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Marzena Rogalska ma prośbę do fanów

Fani duetu Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela nie byli zadowoleni, że prezenter w żaden sposób nie skomentował decyzji koleżanki i nawet jej nie pożegnał. Prezenterka zaś niewiele mówiła o powodach odejścia – oznajmiła tylko, że była przemęczona.

Nikt nie spodziewał się, że chwilę po odejściu z TVP doda taki wpis. Nie dotyczy on całej sprawy, lecz psich seniorów – Marzena Rogalska postanowiła zauważyć, jak niesprawiedliwy jest los niechcianych czworonogów.

Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Przy okazji wspomniała jeden z odcinków „Pytania na śniadanie”, który prowadziła. Przedstawiła w nim dwa psy, Romea i Julię, które znalazły dom dzięki programowi.

Niestety, psia seniorka, Julia, musiała zostać uśpiona ze względu na białaczkę. Gwiazda opisała historię jej oraz jej towarzysza, Romea, który pod nieobecność swojej towarzyszki wył z tęsknoty za nią.

Wpis Marzeny Rogalskiej jest niezwykle poruszający.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Z życia gwiazd: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH