Magda Gessler przez lata piastowała zaszczytną pozycję królowej TVN-u. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda nie jest już na prowadzeniu – wyprzedził ją kto inny.

Kto jest największą gwiazdą TVN-u?

Portal Plotek ujawnia, że TVN podał do publicznej wiadomości, jakie są wyniki finansowe stacji. Wynika z nich, że Magda Gessler straciła pozycję królowej stacji, którą zajmowała przez wiele lat.

Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl
Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl

„Kuchenne rewolucje” nie miały sobie równych – były niekwestionowanym zwycięzcą we wszelkich zestawieniach oglądalności oraz generowanych zysków. Magda Gessler była rekordzistką, nikomu nie udawało się zainteresować tak dużej liczby widzów oraz tak ogromnych przychodów z reklam – reklamodawcy płacili co najmniej 63,5 tys. złotych za 30-sekundowy spot.

Jednak 2021 rok przyniósł ogromne zmiany. Teraz to już nie Magda Gessler jest królową TVN. Program, który wyprzedził „Kuchenne rewolucje”, to… „Fakty”.

To ogromne wyróżnienie dla produkcji oraz jej gwiazd, tj. Anity Werner oraz Piotra Kraśki. Po „Faktach” na liście znalazł się „Uwaga! Koronawirus”. Reklamodawcy zapłacą od 62,8 tys. zł za spot emitowany tuż przed lub po programie informacyjnym, zaś w przypadku „Uwagi!...” mowa o stawkach na poziomie 61,2 tys. zł.

Magda Gessler / YouTube: tvnpl
Magda Gessler / YouTube: tvnpl

Magda Gessler spadła w rankingach – teraz reklamodawcy są gotowi zapłacić 57,4 tys. złotych za emisję spotu reklamowego.

„Kuchenne rewolucje” wciąż jednak cieszą się ogromną popularnością. Po 21 sezonach TVN wie, że program był strzałem w dziesiątkę, i zamierza w dalszym ciągu kręcić nowe odcinki.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE PREZYDENTA, KTÓREGO DO TEJ PORY NIKT NIE WIDZIAŁ! INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK WYGLĄDAŁ ANDRZEJ DUDA

O tym się mówi w Polsce: PANDEMIA KORONAWIRUSA NADAL NIE ODPUSZCZA! SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. NAJBARDZIEJ ZAGROŻONE SĄ TRZY WOJEWÓDZTWA W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE PODJĘLI OSTATECZNĄ DECYZJĘ. NIE MA JUŻ ODWROTU. POJAWIŁO SIĘ SPECJALNE OŚWIADCZENIE PAŁACU BUCKINGHAM

Z życia gwiazd: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! KOLEJNA DZIENNIKARKA ODCHODZI Z POPULARNEJ STACJI TELEWIZYJNEJ! ANNA KOWALSKA POINFORMOWAŁA O ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY Z TVN