Zaskakujące wieści dotyczące jednej z najpopularniejszych restauratorek, Magdy Gessler właśnie wyciekły do mediów. Uczestnik popularnego programu telewizyjnego oskarża kobietę o kradzież. O co chodzi? Co na to sama restauratorka?

Postać Magdy Gessler jest znana niemalże wszystkim. Kobieta słynie w całym kraju nie tylko z fakty posiadania wielu luksusowych restauracji, ale także poprzez swój wybuchowy charakter i niespotykaną charyzmę. Tysiące fanów uwielbia poczucie humoru oraz bezpośredniość restauratorki.

Magda Gessler oskarżona o kradzież

Ostatnio uczestnik programu “Królowe życia”, Gabriel Seweryn, który zajmuje się produkcją futer oskarżył Magdę Gessler o kradzież tejże odzieży wartej 3 tysiące złotych! Zdaniem mężczyzny restauratorka pożyczyła od niego futro w grudniu i do dziś nie oddała.

Mężczyzna swoje oburzenie wyraził w bardzo niepoprawnym składniowo oraz chaotycznym wpisie w mediach społecznościowych.

- Witam cię Magda z tej strony Gabriel Seweryn około 10 grudnia wziąć ode mnie byłem wartości 3000 zł chciałeś uszy dla swojego przyjaciela futro prezencie ani nie uczyłaś futra ani się ze mną nie spotkać bo nie miałeś na to czasu ani nie oddałaś mi byłemu dzwonię do ciebie piszę a ty nie zbywasz – napisał mężczyzna.

Restauratorka nie odpowiedziała na powyższy wpis.

Gabriel Seweryn/ pikio.pl