Mateusz Morawiecki jest jednym z polityków, na których zwrócone są oczy niemal wszystkich Polaków. Poza tym, że pełni bardzo ważną funkcję w państwie, poświęca czas także rodzinie – jest mężem oraz ojcem.

Przypomnijmy – Mateusz Morawiecki ma czworo dzieci oraz żonę, Iwonę Morawiecką. Portal Lelum zwrócił uwagę na jej sylwetkę – czym się zajmuje i jak wygląda?

Mateusz Morawiecki. Źródło: Facebook @Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki. Źródło: Facebook @Mateusz Morawiecki

Iwona Morawiecka – sylwetka żony premiera

Iwona Morawiecka długo pracowała na swoją obecną pozycję, jednocześnie zajmując się domem oraz dziećmi. Od lat godzi obowiązki pani domu, żony i matki z karierą.

Mateusz Morawiecki najczęściej występuje wspólnie z żoną w czasie kampanii wyborczej oraz podczas ważnych wizyt. Jest ona jedną z najważniejszych kobiet w życiu polityka.

Mateusz Morawiecki. Źródło: Facebook @Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki. Źródło: Facebook @Mateusz Morawiecki

Jak wyglądała ich znajomość? Okazuje się, że państwo Morawieccy poznali się w podstawówce. Zaraz po studiach zdecydowali się na ślub. Zdaniem znajomych są bardzo dobraną parą i niemal się nie kłócą.

Na co dzień mieszkają w 300-metrowej willi w Warszawie. Iwona Morawiecka zajmuje się domem. Podobno prywatnie mówi znajomym, że lepiej wspomina czasy, gdy Mateusz Morawiecki nie piastował funkcji premiera.

Na co dzień Iwona Morawiecka działa w branży nieruchomości i zajmuje się wynajmem ich, jednak niewiele wiadomo o jej karierze – raczej unika rozgłosu.

Żona Mateusza Morawieckiego dba o własny wygląd, gdy ma na to czas. Zwykle maluje się lekko i naturalnie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN LITYŃSKI WCIĄŻ NIE ZOSTAŁ ODNALEZIONY? POLICJA NIE USTAJE W POSZUKIWANIACH. CO SIĘ STAŁO Z 75-LETNIM DZIAŁACZEM OPOZYCJI PRL

O tym się mówi w Polsce: POLACY POWIEDZIELI „DOŚĆ” I WYSZLI NA ULICE. CENTRUM JEDNEGO Z MIAST KOMPLETNIE ZATŁOCZONE. TAKA SYTUACJA NIE MIAŁA MIEJSCA OD MIESIĘCY

O tym się mówi na świecie: DWANAŚCIE LAT TEMU PRZYSZŁY NA ŚWIAT OŚMIORACZKI. JAK TERAZ WYGLĄDAJĄ? ICH MAMA MA AŻ CZTERNAŚCIORO DZIECI

Z życia gwiazd: JAK CZUJE SIĘ BOGUMIŁA WANDER? LEGENDA TELEWIZJI POLSKIEJ W CORAZ TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI. DO KIN TRAFIŁ FILM Z OSTATNIM WYSTĄPIENIEM PREZENTERKI