To, co stało się w niedzielne popołudnie na ulicach Warszawy może zaskoczyć nawet najbardziej liberalnie podchodzącą do obostrzeń sanitarnych osobę. Temperatura powyżej zera, topniejący śnieg i powiew wiosny skłonił tłumy warszawiaków do udania się na spacer.

Stolica Polski, mimo ograniczonego funkcjonowania w dobie pandemii, jak m.in. zamknięcia restauracji i barów znów zaczęła tętnić życiem. Mieszkańców Warszawy na ulicach było tylu, że aż ciężko było w to uwierzyć!

Tłumy mieszkańców na ulicach Warszawy! Powiew wiosny zadziałał na warszawiaków mobilizująco. Tak wielu osób na spacerze stolica dawno nie widziała!

Jak wyjaśnia serwis „Super Express”, na ulicach Warszawy w minioną niedzielę zagościły wielkie tłumy. Powodem nie były jakiekolwiek demonstracje, a zwyczajnie – powiew wiosny, wysoka temperatura i topniejący śnieg skłoniły mieszkańców do wyjścia na spacery i zaczerpnięcia świeżego powietrza.

Choć trwa pandemia koronawirusa to niezwykle przyjemna temperatura powyżej 10 stopni Celsjusza, będąca sporą odmianą po ciągnących się w nieskończoność mrozach skłoniła rzeszę osób do wyjścia na spacer. Warszawa przez większość dnia była skąpana w coraz cieplejszym słońcu, co sprawiło, że warszawiacy zatęsknili za długimi spacerami.

Na Nowym Świecie w niedzielę po południu zagościły nieprzebrane tłumy, a do otwartych lokali gastronomicznych ustawiały się długie kolejki. Choć dania i napoje są w większości serwowane na wynos to nie przeszkodziło wielu osobom „zjeść na mieście”.

Okazuje się, że miniona niedziela to dopiero początek niezwykle ciepłej aury. Jak przekonują meteorolodzy, w środę i czwartek na termometrach będziemy mogli zobaczyć nawet 16 stopni Celsjusza.

Jak informował portal "Życie PL": AGNIESZKA KOTOŃSKA PRZESZŁA FENOMENALNĄ ZMIANĘ. JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH UCZESTNICZEK PROGRAMU “GOGGLEBOX” WYGLĄDA OSZAŁAMIAJĄCO

Przypomnij sobie: AGNIESZKA KACZOROWSKA WYPOCZYWA NA EGZOTYCZNYCH WAKACJACH DUMNIE EKSPONUJĄC CIĄŻOWY BRZUCH. FANI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ. GWIAZDA WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO

Portal "Życie PL" pisał również: NIEZWYKLE ODWAŻNA FOTKA JOANNY KORONIEWSKIEJ ROBI W SIECI PRAWDZIWY SZAŁ. GWIAZDA PORUSZYŁA TEMATY TABU, A INTERNAUCI SĄ POD OGROMNYM WRAŻENIEM

Pisaliśmy również o: MAŁGORZATA ROZENEK ORAZ RADOSŁAW MAJDAN ZACHWYCAJĄ WYGLĄDEM NAWET BĘDĄC NA ZWYKŁYCH ZAKUPACH. INTERNAUCI PODZIWIAJĄ PARĘ ZA NIENAGANNY WYGLĄD