Rafał Trzaskowski to jeden z najpopularniejszych polityków. Obecny prezydent Warszawy cieszy się dużą sympatią Polaków, którzy bacznie śledzą każdy jego ruch.

Trzeba przyznać, że w jego życiu nie wszystko układa się tak, jak mógłby tego chcieć. Nie dość, że zarządzanie miastem stołecznym nie należy do najłatwiejszych zadań, to jeszcze ma inne, prywatne problemy i zmartwienia.

Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com
Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com
Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com

Rafał Trzaskowski przechodzi trudny czas

Super Express zauważa, że Rafał Trzaskowski ma powody do smutku. Dopiero co zmarł Jan Lityński. Wszyscy byli w szoku, a prezydent Warszawy mocno przeżywa tę stratę. Postanowił podzielić się z fanami poruszającym wyzwaniem.

Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com
Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com
Rafał Trzaskowski. Źródło: youtube.com

Jan Lityński, czyli działacz opozycji z czasów PRL, utonął w rzece Narew w Pułtusku. Jak poinformowano, zamierzał ratować swojego psa i wszedł na zamarzniętą rzekę, ale warstwa lodu była zbyt cienka – wpadł do wody.

W dalszym ciągu nie odnaleziono ciała Jana Lityńskiego. Rafał Trzaskowski podzielił się wspomnieniem byłego polityka – okazuje się, że był dla niego kimś więcej: znali się prywatnie, a Lityński był mentorem obecnego prezydenta Warszawy.

Jan Lityński miał 75 lat. Był m.in. doradcą Bronisława Komorowskiego w czasach jego prezydentury oraz posłem. Niegdyś, jeszcze jako działacz opozycji, był wielokrotnie aresztowany.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN LITYŃSKI WCIĄŻ NIE ZOSTAŁ ODNALEZIONY? POLICJA NIE USTAJE W POSZUKIWANIACH. CO SIĘ STAŁO Z 75-LETNIM DZIAŁACZEM OPOZYCJI PRL

O tym się mówi w Polsce: POLACY POWIEDZIELI „DOŚĆ” I WYSZLI NA ULICE. CENTRUM JEDNEGO Z MIAST KOMPLETNIE ZATŁOCZONE. TAKA SYTUACJA NIE MIAŁA MIEJSCA OD MIESIĘCY

O tym się mówi na świecie: DWANAŚCIE LAT TEMU PRZYSZŁY NA ŚWIAT OŚMIORACZKI. JAK TERAZ WYGLĄDAJĄ? ICH MAMA MA AŻ CZTERNAŚCIORO DZIECI

Z życia gwiazd: JAK CZUJE SIĘ BOGUMIŁA WANDER? LEGENDA TELEWIZJI POLSKIEJ W CORAZ TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI. DO KIN TRAFIŁ FILM Z OSTATNIM WYSTĄPIENIEM PREZENTERKI