Minęły już trzy lata od tragicznej śmierci Agnieszki Kotulanki. Aktorka za życia bardzo długo zmagała się z nałogiem alkoholowym. Niestety, nigdy sobie z nim nie poradziła.

Jej najbardziej znaną rolą była kreacja Krystyny Lubicz w "Klanie". W popularnym serialu u boku aktorki występowali m.in. Kaja Paschalska czy Tomasz Stockinger. To właśnie on postanowił podzielić się z mediami wspomnieniem aktorki.

Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka. Źródło: Youtube Wiadomości
Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka. Źródło: Youtube Wiadomości

Tomasz Stockinger opowiedział o Agnieszce Kotulance

Portal Plotek przypomina, że znajomość serialowej pary zaczęła się w 1997 roku – to właśnie wtedy kręcono pierwsze odcinki z ich udziałem. Z okazji trzeciej rocznicy śmierci serialowej partnerki Tomasz Stockinger postanowił podzielić się swoimi wspomnieniami.

20 lutego minęły trzy lata od śmierci Agnieszki Kotulanki. Tomasz Stockinger podczas wywiadu przyznał, że była świetną aktorką i miała szczęście w życiu, wielu fanów, a także urodę.

Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka. Źródło: Youtube Wiadomości
Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka. Źródło: Youtube Wiadomości

Wspomina, że przestała grać na kilka lat przed śmiercią ze względu na swoje problemy z alkoholem. Ekipa wiedziała, że Agnieszka Kotulanka nie daje sobie rady z nałogiem, a ona sama nie była w stanie nic z tym zrobić.

„Wielki żal pozostał” – opowiadał Tomasz Stockinger, który był świadomy, co działo się w życiu prywatnym jego serialowej partnerki. Niestety, choć miała wsparcie ekipy, to nie wystarczyło.

Jak wspominał aktor, przymykano oko na kolejne potknięcia aktorki, rozmawiano z nią na temat uzależnienia, miała konsultacje z lekarzem. Tomasz Stockinger traktuje tę historię jako ostrzeżenie dla innych, którzy nie zdają sobie sprawę z tego, jak poważną chorobą jest alkoholizm.

W 2013 roku Agnieszka Kotulanka odeszła z „Klanu”, nie przyszła już na plan zdjęciowy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN LITYŃSKI WCIĄŻ NIE ZOSTAŁ ODNALEZIONY? POLICJA NIE USTAJE W POSZUKIWANIACH. CO SIĘ STAŁO Z 75-LETNIM DZIAŁACZEM OPOZYCJI PRL

O tym się mówi w Polsce: POLACY POWIEDZIELI „DOŚĆ” I WYSZLI NA ULICE. CENTRUM JEDNEGO Z MIAST KOMPLETNIE ZATŁOCZONE. TAKA SYTUACJA NIE MIAŁA MIEJSCA OD MIESIĘCY

O tym się mówi na świecie: DWANAŚCIE LAT TEMU PRZYSZŁY NA ŚWIAT OŚMIORACZKI. JAK TERAZ WYGLĄDAJĄ? ICH MAMA MA AŻ CZTERNAŚCIORO DZIECI

Z życia gwiazd: JAK CZUJE SIĘ BOGUMIŁA WANDER? LEGENDA TELEWIZJI POLSKIEJ W CORAZ TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI. DO KIN TRAFIŁ FILM Z OSTATNIM WYSTĄPIENIEM PREZENTERKI